Дієта при кропивниці у дітей і дорослих, меню та живлення при гострій кропив’янці –

Дієта при кропивниці у дітей і дорослих, меню та живлення при гострій кропив’янці – Дієта при кропивниці у дітей і дорослих

Кропив’янка є одним із проявів алергії. Їй піддаються як дорослі, так і діти, тому дуже важливо знати, що собою представляє дієта при кропивниці.

Що таке кропив’янка?

Кропив’янка – це алергічна реакція негайного типу. Дане захворювання характеризується раптовою появою на шкірі або на слизових оболонках висипань, схожих з володарем від опіку кропивою. Це явище супроводжує сильний свербіж. Гостра кропив’янка виникає внаслідок впливу зовнішніх подразників, таких як:

  Укуси комах Сонячне світло Холод Тепло Хімічний компонент, який потрапив на шкіру

Також причинами можуть стати:

  Введення сироватки або вакцини Непереносимість медикаментів і харчових продуктів

Хронічна кропив’янка є наслідком інфекції, порушеного обміну речовин, а також захворювань ШКТ, жовчних шляхів і печінки. У дітей найчастіше вона провокується глистной інвазією.

перший варіант дієти при гострій кропивниці

При гострій кропивниці, зумовленої харчовим алергеном, перші три-п’ять днів варто присвятити голодування (під наглядом лікаря). У цей період щодня варто пити 1.5 л очищеної води і робити клізми. Також вкрай важливо двічі на день обполіскуватися під душем. Перед початком голодування рекомендується одноразово випити призначене лікарем проносне. Голодування здійснюється лише за відсутності індивідуальних протипоказань.

Далі варто харчуватися за такою схемою:

  Перші два дні: один вид продукту вагою в 100 г вранці натщесерце. Якщо негативної реакції не було, то даний продукт можна їсти 4 рази на день по 200 г протягом двох днів. Наступні два дні: новий продукт вагою в 100 г вранці натщесерце. Якщо негативної реакції не було, то можна вживати вже два перевірених продукту.

Далі схему продовжують таким же чином – вранці вводять новий продукт і за відсутності реакції включають його в раціон (кожні два дні).

Список продуктів, з яких варто почати:

  Овочі у відварному вигляді Молочні продукти Хліб Яловичина Курка Риба

Якщо один з вводяться продуктів викликав реакцію, його в раціон не включають. Крім того обов’язково проводять чистку організму. призначаючи голодування і клізми.

Альтернативний варіант харчування при гострій кропивниці

Дієта при гострій кропивниці, що не має харчових «коренів», також вносить корективи в раціон. У цьому варіанті дієти виключенню підлягають високоалергенні продукти, такі як:

  Горіхи Риба та рибні продукти Яйця Морепродукти Суниця, полуниця Яйця Шоколад Прянощі та копченості Продукти з консервантами та штучними добавками Цитрусові

Чи не рекомендується прийом збуджуючих засобів (сюди можна віднести кави, спиртні напої, міцний чай).

Обмеженню підлягають:

Дієта повинна включати:

  Кисломолочні продукти без консервантів і добавок Відварені і тушковані овочі Нейтральні фрукти

Через тиждень можна включити в раціон м’ясо і рибу. Клізми рекомендується робити кожні три дні.

Кропив’янка часом вважається ніж те, що не вимагає особливої??уваги. Насправді сверблячі висипання – вкрай неприємне явище, що змушує серйозно переглянути свій раціон. Щиро бажаємо вам ніколи не стикатися з цією проблемою.

Також:

 • алое при кропивянці