Дієта при ішемії серця | Angiography

Дієта при ішемії серця | Angiography Дієта при ішемії серця

Хворим з ішемічною хворобою серця важливо дотримуватися збалансованого, повноцінного і здорового харчування. Лікарі Angiography. su порекомендують систему харчування, яка найкращим чином сприятиме одужанню і профілактиці хвороб серця.

Для запобігання розвитку ішемії серця необхідно дотримуватися дієти, яка обов’язково включає в себе наступне.

    Продукти з високим вмістом важливих макро-і мікроелементів:

      калій (фрукти, печена картопля), магній (насіння гарбуза, гречка, коричневий рис, шпинат), фосфор (яйця – особливо жовтки, молоко, печінку, боби і горох, риба), йод (морська капуста, риба, кальмари, креветки, краби).

    Рослинні масла (соняшникова, кукурудзяна, оливкова) Ягоди, фруктові соки

При цьому важливо обмеження (але не повне виключення) продуктів, що містять велику кількість холестерину і тваринних жирів.

Особливості харчування

Хворі ішемією серця повинні дотримуватися в дієті певний коридор калорійності та енергетичної цінності. Так, щодня вони повинні отримувати 90-100 г білків, 80-90 г жирів (з них 30 – рослинних) і 300-350 г вуглеводів. При цьому перевага віддається складним вуглеводам, які містяться в клітковині овочів, наслідках фруктах і зернових. А прості вуглеводи (цукор, мед, варення, здобні та кондитерські вироби, цукерки, страви з манної крупи) зводять до мінімуму. Їжу вживають у вареному або запеченому вигляді.

Це може бути:

    курка чи індичка (відварені), риба нежирна (судак, окунь), борщ, овочеві супи, вінегрет, кисломолочні продукти, свіжі овочі (можна у вигляді салатів, приправлених рослинним маслом).

Харчування має бути дробовим, невеликими порціями 4-5 разів на день.

Ми рекомендуємо: не займайтеся самолікуванням, не ставте собі діагнози, не ризикуйте свої здоров’ям. Найпростіший спосіб вилікуватися – це звернутися в спеціалізований медичний заклад, де Вам нададуть професійну допомогу. Почавши лікування на ранній стадії захворювання, Ви уникнете важких наслідків хвороби, заощадите собі гроші, час, а найголовніше Ви продовжите собі життя.

Чекаємо Вас в нашому центрі!

Також:

  • ішемія серця