Дієта при ЕКО » Дієти для схуднення, правильне харчування, роздільне харчування, вправи для схуднення, форум дієти

Дієта при ЕКО » Дієти для схуднення, правильне харчування, роздільне харчування, вправи для схуднення, форум дієти Дієта при ЕКЗ

Для успішного запліднення під час процедури ЕКО жінці пропонують пройти різні обстеження, а також дотримуватися певні принципи харчування. Суть дієти при ЕКЗ полягає у збільшенні білкових продуктів в раціоні, які попереджають розвиток синдрому гіперстимуляції яєчників. Але до вибору білкових продуктів слід підходити з обережністю.

Так під час екстракорпорального запліднення в Росії жінці, що проходить дану процедуру, не рекомендується вживати в їжу курку, яка продається в магазинах. Як відомо, виробники для збільшення прибутку і швидкого зростання поголів’я птахів додають в їх прикорм велика кількість гормонів та стимуляторів росту, які можуть завдати істотної шкоди здоров’ю. жінки і цілком нашкодити процедури ЕКЗ. Тому віддавайте перевагу м’ясу індички або кролика. До того ж не забувайте про молочні продукти. Особливо корисний на даному етапі твердий сир і сир. Якщо говорити про гриби, як про джерело білка, то від грибів краще відмовитися, оскільки вони вважаються важкою їжею, а зайве навантаження жіночому організму зараз зовсім не потрібна.

У вашому раціоні належне місце слід виділити морепродуктів. Крім того, рибна ікра і не тільки червона або чорна, а й ікра оселедця, мойви є відмінним джерелом корисних мікроелементів.

Як джерело калію, кальцію та інших іонів вживайте сухофрукти, такі як родзинки, курага, інжир. Рекомендується також жінці, що готується до ЕКЗ, вживати в їжу велику кількість зелені, зокрема кріп, петрушку і кінзу.

Слід уникати вживання продуктів, що провокують метеоризм і здуття живота. Зокрема це сира капуста (звичайно ж, ви її можете вживати, але не у великих кількостях), виноград, бобові, магазинні соки. Повністю виключити з раціону слід газовані напої. При будь-яких проблемах зі стільцем збільште в раціоні продукти, багаті клітковиною. Крім того, вживайте щодня чорнослив.

Пам’ятайте про те, що кожному людини рекомендується щодня випивати не менше 1,5 літрів рідини. Особливо важливий водний баланс для жінок при ЕКЗ. Призначення води – промивати організм. Тому стежте за кількістю споживаної рідини, її следуетвипівать щодня не менше двох літрів.