Дієта при безплідді

Дієта при безплідді Дієта при безплідді Дієта при безплідді: для чоловіків

Фруктоза – найкращий друг сперматозоїдів. Фруктовий цукор необхідний для їх дозрівання. Якщо включити в раціон шоколад, апельсини, грейпфрути і особливо жовті солодкі яблука, то сперматозоїди стануть більш рухливими. Не можна забувати і про лимонах, містять лимонну кислоту, приймаючу активну участь в біохімічних процесах і що продовжує сперматозоїдам життя.

А ось активності їм можуть надати морепродукти, багаті цинком, селеном, молібденом, – креветки, кальмари, краби. Особливо російські – далекосхідні: в їх м’ясі накопичується хімічний елемент германій, яким багатий прибережний шельф.

Причиною зниження «якості та кількості» може стати також недолік міді, а значить, потрібно їсти багаті цим елементом лісові ягоди.

Сприяє концентрації сперматозоїдів такий антиоксидант, як лікопен, що міститься в помідорах. Він же, до речі, є профілактичним засобом проти запалення передміхурової залози. І зрозуміло, чоловік повинен отримувати з їжею достатню кількість повноцінного білка.

Дієта при безплідді: для жінок

Дозрівання яйцеклітини в чому залежить від наявності в їжі фосфоліпідів – речовин, що містять фосфор. Класичний продукт, їх містить,-риб’ячий жир. Необов’язково купувати його в аптеці, досить включити в раціон будь-яку жирну морську рибу.

А ось білокачанна капуста (свіжа і квашена) багата вітаміном U, здатним стимулювати активність матки і нормалізувати менструальний цикл – а це необхідна умова для зачаття.

При безплідді корисно їсти насіння соняшнику, кунжуту і горіхи (цинк), цитрусові (вітамін С), бурий рис, бобові, вівсяну кашу (вітаміни групи В), сою, мигдаль і хліб з борошна грубого помолу (магній). < / p>

А ось споживання великої кількості алкоголю ускладнює засвоєння вітамінів групи В, цинку і заліза, важливих для успішного зачаття.

Що стосується м’яса і кисломолочних продуктів, то жінці, яка бажає завагітніти, краще себе в них обмежити. Велика кількість білка може ущільнити оболонку фолікула, і в потрібний момент вона не лопне – це призводить до утворення кіст.

Також:

  • оцтове обгортання для похудання форум