Дієта по 2 групі крові

Дієта по 2 групі крові Дієта по 2 групі крові: овочі, соєві продукти і ананаси

Дієта по 2 групі крові виключає з раціону м’ясні та молочні продукти, практично примушуючи своїх прихильників до вегетаріанства. Зате море фруктів – не тільки дозволяється, але й вітається. Особливо корисні при дієті по 2 групі крові абрикоси.

Особливість дієти по 2 групі крові

Дієта по 2 групі крові, в першу чергу відрізняється тим, що майже повністю виключає з раціону м’ясні та молочні продукти. Пітер Д’Адамо вважав, що нікому не підходить вегетаріанство так ідеально, як саме людям з другою групою крові, оскільки перші носії цієї групи з’явилися саме в той період історії, коли людство вступило в еру землеробства.

Нагадаємо: на думку автора дієти по групі крові. Пітера Д’Адамо, харчування, засноване на тій чи іншій групі крові, сприяє не тільки швидкому схудненню і нормалізації обміну речовин, а й попередження розвитку багатьох хвороб. Навіть таких важких, як інсульт, рак, хвороба Альцгеймера, цукровий діабет та інші.

Список дозволених продуктів в дієті по 2 групі крові У дієті по 2 групі крові повинні бути присутніми наступні продукти:

    Овочі у всьому їх розмаїтті. Вони повинні стати основою основою при дієті для 2 групи крові, нарівні з крупами. Овочі забезпечують безперебійну роботу системи ШКТ, насичують організм вітамінами і корисними мінералами, покращують обмін речовин і перешкоджають всмоктуванню токсинів.

Рослинні масла. Вони сприяють відновленню водно-сольового балансу, покращують травлення і при нестачі м’яса і риби забезпечують організм цінними поліненасиченими жирними кислотами. Крупи і злаки, за винятком тих, в яких присутня великий вміст клейковини. Люди з 2 групою крові особливо добре засвоюють такі крупи як гречка, рис, просо, ячмінь, амарант. З фруктів в дієті по 2 групі крове перевагу слід віддавати ананасам, які значно посилюють обмін речовин і засвоєння їжі. А також корисні абрикоси, грейпфрути, інжир, лимони, сливи. Пити при дієті по 2 групі крове найкраще воду з додаванням лимонного соку, а також абрикосовий або ананасовий соки. Вживання м’яса, як уже було згадано, не рекомендується зовсім, але от з риби і морепродуктів допускаються тріска, окунь, короп, сардини, форель, скумбрія.

Дієта по 2 групі крові: продукти, що сприяють набору ваги і погіршення здоров’я Тільки м’ясом обмеження в дієті по 2 групі крові звичайно не вичерпуються. Небажано також вживання наступних продуктів:

    Молочні продукти, які різко гальмують обмін речовин і погано засвоюються.

Страви з пшениці. Глютен, який в них присутня, знижує дію інсуліну і уповільнює обмін речовин. Квасоля. З тієї ж самої причини – вона уповільнює обмін речовин. З овочів варто уникати вживання баклажанів, картоплі, грибів, томатів і маслин. З фруктів «заборонені» апельсини, банани, манго, кокоси і мандарини. А також папайя і диня.

Дієту по 2 групі крові відносять до типажу «Землероб». Майже 38% жителів Землі в наш час відносяться саме до цього типу, тобто, мають другу групу крові. Їх сильні особливості – вони володіють витривалою травною системою і прекрасним імунітетом (за умови, що вони не вживають м’яса, замінивши його в своїй дієті на соєві продукти). Але, на жаль, і слабкі сторони присутні – серед представників 2 групи крові найбільша кількість людей з серцевими захворюваннями і онкологічних хворих. Тому дотримання дієти по 2 групі крові має для них особливого значення – можливо, це єдиний ефективний шлях убезпечити себе від майбутнього розвитку хвороби. У всякому разі, в цьому був переконаний доктор-натуропат Пітер Д’Адамо.