Дієта Олени Малишевої. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Дієта Олени Малишевої. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Дієта Олени Малишевої.

Чи варто пояснювати Вам, хто така Олена Малишева і чому нас так цікавить дієта, складена на основі її багаторічного медичного досвіду?

Сьогодні Дієта Малишевої б’є всі рекорди популярності. Від подруг, з ТБ і радіо, в журналах ми раз у раз чуємо чарівні слова: Олена Малишева, Дієта Малишевої, як схуднути на дієті Малишевої та інше інше інше…

Дієта Олени Малишевої – дієта, складена грамотним фахівцем у галузі дієтології.

Чи пов’язана популярність Дієти Олени Василівни Малишевої з телепередачею Здоров’я, яку вона веде протягом довгих років? Або, можливо, поглиблення Малишевої в правила здорового харчування і створення нею програми Жити здорово принесло дієті таку популярність? Кілька років тому телеведуча сама страждала від зайвої ваги, а тому, вирішила на власному прикладі довести – ефективна дієта існують.

Однак, є й деякі перешкоди «для ледачих», так би мовити підводні камені в схудненні за системою Малишевої. Один з таких «каменів» – це досить тривалий термін дієти. Мінімальний часовий проміжок, протягом якого Ви повинні слідувати Дієті Малишевої – 2 тижні або 14 повних днів. Для багатьох це занадто тривалий термін. Ще одна негативна сторона дієти – деяка монотонність раціону і одноманітність режиму харчування. Втім, раціон і безпосередньо меню ми розглянемо трохи пізніше, в заключній частині статті.

Переваги Дієти Малишевої

Олена Василівна відзначає, що за кожен день її дієти Ви будете худнути приблизно на 0,5 кг. Погодьтеся, пів кілограма за добу протягом 14 днів може принести приголомшливий результат. А саме, нескладно підрахувати, що результатом стане зниження ваги на 7 кілограмів. За два тижні це справжній прорив для більшості з нас.

Ще однією перевагою Дієти Малишевої може слугувати той факт, що сама Олена є компетентним фахівцем в галузі дієтології та гастроентерології. Вона не тільки заслужений лікар в цій області, але ще і професор, доктор медичних наук. Погодьтеся, меню, складеним її рукою, будеш довіряти більше, ніж дієті дієтолога, який закінчив медичний коледж…

Що стосується складу меню дієти, то в ньому складно знайти хоч яку-небудь пролом або недолік… Воно цілком складається з здорових продуктів харчування, які мають калорійність нижче середнього рівня і відповідають усім вимогам профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. А як же інакше? Дієта для схуднення, створена грамотним лікарем, просто зобов’язана бути лікувальною!

Багато відомих фахівці в області дієтології, такі, як Маргарита Корольова та Мадлен жесту, високо оцінюють результати, одержувані за допомогою методики Олени Василівни Малишевої. Вони відзначають мінімум недоліків при крайньому різноманітті позитивних сторін. Не маючи практично ніяких протипоказань, Дієта Малишевої здатна налагодити роботу травного тракту, активізувати обмін речовин, нормалізувати апетит і усунути такі проблеми зовнішності як в’яла шкіра, тьмяне волосся, акне, целюліт і мн. ін труднощі, пов’язані з неочищеним ШКТ і неправильним харчуванням.

Найвідоміший московський дієтолог Маргарита Корольова високо оцінює ефективність дієти Олени Малишевої.

Своєрідністю дієти також є і те, що для неї визначено 5, рівно 5 чітких правил схуднення, за рамки яких виходити заборонено.

Представляємо дієтичні правила Олени Малишевої на Ваш огляд:

Ні в якому разі не голодуйте. – Рекомендує Олена.

Будь-якому дієтолога відомо, що довгий голодування справляє на організм два, назад пропорційних ефекту.

Людина, постійно відчуваючи голод, худне. Але що собою являє голод? Це своєрідний сигнал, який подає нам організм про нестачу біо-палива для свого функціонування. Раз немає калорій (цього самого біо-палива), значить потрібно перетворювати в енергію власні запаси жиру… Природно, жировий прошарок при цьому зменшується і кілограми йдуть.

Але головна небезпека підстерігає худне далі. Коли людина переходить до свого звичайного раціону харчування, вага стрімко повертається! У 57% випадків він може перевищити ту масу, яка була ще до початку «голодного» схуднення. Чому так відбувається?

Вся справа в нашій генетиці. На зорі розвитку людства, коли люди постійно відчували перебої з їжею, в нашому організмі сформувалася чітка система: голод – витрата підшкірного жиру, їжа – накопичення жиру про запас на випадок майбутніх негараздів з харчуванням. І, на жаль, сьогодні наш організм відмовляється розуміти, що худнути можна всього лише, щоб привести свою фігуру в порядок… Саме цей факт і зазначає Олена Малишева, формуючи своє перше дієтичне правило.