Дієта Олени Малишевої (1200ккал) |

Дієта Олени Малишевої (1200ккал) | Як швидко схуднути? Норми споживання калорій, таблиці калорійності, збалансоване харчування!

Дієта Олени Малишевої (1200ккал)

Це ще ода дієта від Олена Малишевої, а точніше складена лікарем-дієтологом Наталією Григор’євої з проекту «Скинь зайве». Дієта з розряду низькокалорійних, і побудована з розрахунку 1200ккал на день. Як ви і самі розумієте не схуднути на такій дієті просто неможливо.

Дієта Олени Малишевої на 1200ккал

Живлення змішане і складається зі звичних продуктів, а розраховане воно на тиждень. Обов’язкова умова цієї дієти – кефір перед сном і не менше 2-х літрів води в день. Вода п’ється за наступною схемою – один стакан треба випити за годину до їжі і один уже через годину після їжі.

Зауважте, що хоча дієта і низькокалорійна, але вже більш-менш збалансована, вона побудована, насамперед, на скорочення споживання жирів і відсутність такої тепловій обробці продуктів як жарка. Всі продукти варяться, готуються на пару або запікаються.

До того ж дієта вельми економічна і для її дотримання не потрібно якихось екзотичних продуктів, єдине, що варто сюди додати, так це вітамінний комплекс. І ще одна особливість – зверніть увагу на сніданок першого дня дієти – він досить об’ємний і ситний, що дуже розумно, оскільки скорочувати калорійність раціону треба поступово, а не втягувати організм в шоковий стан. А от наступні дні калорійність поступово знижується.

Часто доводиться стикатися з таким8 коментарями, що подібна дієта може бути використана тільки тими, хто не працює. Дозвольте не погодиться. Треба просто до неї заздалегідь підготуватися, і в суботу купити всі необхідні продукти, а з неділі почати дієту.

Принісши продукти додому, відразу зважте необхідні для приготування порції по днях. Візьміть харчову плівку, покладіть, наприклад, шматок філе хека або тріски, загорніть в один шар, потім покладіть папірець, де написано номер дня дієти і ще раз оберніть харчовою плівкою. Виконайте це з усіма шматками риби і м’яса і можна завантажувати їх в морозильну камеру.

речі можна відразу відварити окремо яловичину, рибу і куряче філе і поставити в холодильник прямо в бульйоні, а для того щоб продукти не зіпсувалися, діставати каструльки і кип’ятити вміст через день. Так, у результаті, на приготування страв знадобиться ще менше часу.

Ті ж маніпуляції можна виконати і з овочами, тобто заздалегідь зважити і розкласти по целофановим кульочках. Єдине за чим вам потім доведеться ходити в магазин, так це за свіжим сиром і кефіром, що можна зробити і після роботи, навіть якщо ви пізно повертаєтеся, адже є нічні магазини.

Та, зрештою, можна попросити сусідку чи подругу купити для вас пакет кефіру і пачку сиру, не велика тяжкість, донесуть, або самої заглянути в магазин під час обідньої перерви. Або попросити дитину сходити в магазин, маму, свекруха, сестру, брата, одним словом, якщо є бажання позбутися зайвої ваги завжди можна щось придумати.

Що стосується вартості цієї дієти, то вона не настільки й велика, незважаючи на те, що там присутній філе курки, риби та яловичини, тому що кількість продуктів невелике.

Порахувати вартість цього меню неможливо з однієї причини – у різних державах, та й регіонах Росії, свої ціни, тому вам доведеться самим це зробити. А ось що стосується кількості продуктів, то я їх порахувала, причому з урахуванням того, що, наприклад, ті ж овочі треба чистити і будуть відходи, тому їх в таблиці буде більше.

Такі продукти як кефір або молоко, сметану, сухофрукти також враховувала у розрахунку на покупку в упакованому вигляді. А крупи, сухий горох і рослинне масло і так вдома завжди в наявності, тому їх вартість взагалі немає сенсу рахувати.

Отже, на час дотримання дієти вам знадобиться: