Дієта Оксани Федорової – меню, відгуки

Дієта Оксани Федорової – меню, відгуки Дієта Оксани Федорової

Оксана Федорова перемогла вже кілька конкурсів краси, а також знаменита, як телеведуча на російському телебаченні. Крім того Оксана ще й фотомодель і багатьом навіть відомо, що Оксана Федорова це колишня кохана Баскова. Ця гарна дівчина стверджує, що завжди виглядати ефектно для неї не так вже просто, тому вона користується безліччю коштів, залишаючи на першому плані правильний раціон харчування. Багато шанувальників зірки хотіли б знати, що являє собою дієта Оксани Федорової.

Основні положення дієти Оксани Федорової

Оксана ще давно виключила для себе всі жорсткі методики схуднення, оскільки вони разом із зайвою вагою віднімають чималу частину здоров’я. До того ж Оксана сама визнає, що після голодування є надзвичайно сильне бажання зірватися і покуштувати жирних страв. Оксана Федорова виключає всі продукти, які сприяють набору ваги, тому в її раціоні не вийде зустріти картоплю, вироби з борошна, солодощі і жирне м’ясо.

Сніданок Оксани зазвичай складається з білкових продуктів, таких як знежирений кефір, йогурт з фруктами, нежирні сорти сиру і так далі. У Оксани особливе ставлення до сніданку, оскільки вона цілком грунтовно вважає, що пропускаючи сніданок, людина підписує собі вирок зірватися на обіді і з’їсти багато жирної їжі.

На обід Оксана Федорова любить покуштувати овочевий салат і легенький суп. Модель і ведуча воліє повечеряти відвареним м’ясом з овочевим гарніром. Альтернативою солодощам Оксана вважає смачні і корисні сухофрукти.

Екстрена дієта Оксани Федорової

Якщо з’являється така необхідність, то Оксана відразу ж переходить на один-два тижні на зелений раціон харчування. Така дієта Оксани Федорової дозволяє зірці швидко позбавлятися 4-5 кілограм. Раціон такої дієти дуже простий: потрібно вживати в їжу тільки овочі і фрукти зелених кольорів, такі як виноград, зелені яблука, салат, ківі, огірки, кабачки і не тільки. Оксана каже, що її дуже радує той факт, що цими зеленими продуктами вона повністю наїдається, оскільки нічим їх не обмежує. Цей раціон дає зірці мінерали, вітаміни і амінокислоти. Щоб очистити свій організм, під час дієти Оксана Федорова за один тільки день випиває від половини літра зеленого чаю.

Рекомендації Оксани Федорової

Оксана каже, що ні в якому разі не можна допускати появи жиру і залишати його непоміченим, оскільки, чим більше жирових відкладень, тим в рази складніше від них позбавлятися. Оксана Федорова старається, як тільки у неї виникне зайвий кілограм ваги, відразу позбуватися від нього.

Після застіль і свят Оксана навіть не встає на ваги, оскільки знає, що нічого хорошого від них чекати не варто. Дівчина і без ваг знає, що настає час підключати дієтичний раціон з використанням розвантажувальних днів на кефірі або чаї. У Оксани також є ще один секрет, який полягає в тому, що вона відразу, сідаючи на дієту, на рівні підсвідомості переконує себе в тому, що доб’ється доброго результату.

З особистого життя можна відзначити, що коли Оксана розлучилася з Басковим, вона не була засмучена, оскільки в її житті в цей же час з’явився чоловік, який пізніше став її чоловіком. Тут нема чому дивуватися, оскільки форми і зовнішність телеведучої та моделі просто неможливо залишити непоміченими серед чоловіків.

квітня 4th, 2013 Головна »Дієти зірок» Дієта Оксани Федорової