Дієта Наталії Водянової, раціон, наслідки –

Дієта Наталії Водянової, раціон, наслідки – Дієта Наталії Водянової

До справжнього моменту Наталія Водянова встигла сколотити пристойний стан, вона володіє величезними апартаментами в Манхеттені і при цьому продовжує працювати на найпопулярніші Будинку Моди. Однак успіх далеко не завжди супроводжував цієї прекрасної жінки – на початку кар’єри їй рідко пропонували роботу, оскільки вага Наталі у той час дещо відрізнявся від модельних норм. Давайте дізнаємося, що собою представляє дієта Наталії Водянової, що дозволила нашій героїні блищати на подіумах.

На чому грунтується дієта Наталії Водянової?

Дієта Наталії Водянової вельми проста і дуже ефективна – дівчина до 10.00 ранку вживає в їжу калорійні продукти, дозволяючи собі щільно поснідати. Після цього настає етап низькокалорійного меню. Обід Наталії дуже мізерний, а вечерю практично відсутня. Завдяки ранкової «підзарядці» організм отримує частку корисних елементів, які не відкладаються на боках, а відразу ж витрачаються.

Раціон дієти Наталії Водянової

Сніданок Водянової обов’язково підкріплюється великою чашкою відвару шипшини – насичена вітамінами рідина стимулює травлення і робить благотворний вплив на весь організм. Ще однією обов’язковою ранковим блюдом для Водянової є капустяний салат, що забезпечує нормальну перистальтику кишечника (цьому сприяє високий вміст клітковини). Решта страви не регламентується – модель дозволяє собі навіть улюблені пиріжки.

Обідня трапеза (не пізніше 14.00) має максимально легке меню – вона включає салат зі свіжих овочів з додаванням лимонного соку.

В полудень дозволяється випити склянку зеленого чаю або ж відвару шипшини з 1 ч. л. меду.

На вечерю Наталя дозволяє собі випити лише 500 мл трав’яного відвару.

Щоденна норма рідини – 2.5 л (зверніть увагу – вживати можна лише несолодкі напої та воду).

Наслідки дієти Наталії Водянової

Дієта Наталії Водянової безумовно ефективна – наша героїня швидко позбулася від надлишків ваги і стала просуватися до модельного Олімпу. На жаль, мізерне меню і тиск з боку роботодавців не пройшли даром – дівчина познайомилася з такою поширеною «модельної» проблемою, як анорексія. На щастя, знайомий лікар розкрив Наталії очі і пояснив, до яких катастрофічних проблем призведе голодування. Водянова відмовилася від суворої дієти і перейшла на більш розумний раціон. Сьогодні Наталя може собі дозволити невелику «вільність» – 2-4 «зайвих» кілограма тепер не заважають зірці подіуму отримувати вигідні пропозиції.

Дієта Наталії Водянової – радикальний метод схуднення, здатний порушити роботу ШКТ і привести до анорексії. Зважившись на подібний експеримент не забувайте про наслідки.

І ще раз про наслідки! Обов’язково перегляньте ролик, він скаже краще слів.