Дієта Наталії Орейро – схуднення на модній дієті – www.

Дієта Наталії Орейро – схуднення на модній дієті – www. Дієта Наталії Орейро

Наталія Орейро (уругвайська актриса і співачка) відома жителям нашої країни за своїми ролями в популярних серіалах. Дівчина виглядає дуже добре: при жіночності форм – зайвого жиру ні грама. Пропонована в нашій статті дієта Наталії Орейро користується сьогодні величезною популярністю.

Заходи з підтримки ваги

Велика увага для підтримки гарної фігури дівчина приділяє спорту. До народження дитини Наталія Орейро починала день з пробіжки, відвідувала тренажерний зал і займалася йогою. Після пологів молода мама пристойно додала у вазі. Однак, не дивлячись на маленьку дитину, Наталя вже зараз намагається повернутися до колишньої активності в роботі.

Якщо хочеться поласувати солодким, як десерт, Наталія дозволяє з’їсти собі ягідне желе або склянку киселю. Протягом дня Наталія Орейро випиває від 8 склянок чистої питної води і більше.

Меню дієти Наталії Орейро

Давайте розглянемо приблизно меню дієти Наталії Орейро в двох варіантах.

Варіант № 1 (добова норма не більше 2000 кКал за відсутності в раціоні харчування яєць і молока).

    Сніданок: кава з молоком плюс тост. Обід: сезонні свіжі овочі плюс будь-який фрукт плюс запечена риба у фользі. Вечеря: овочевий супчик плюс запечені фрукти. Як перекусів дозволено пити кисіль з ягід.

Варіант № 2 (добова норма не більше 2000 кКал).

    На сніданок: натуральний йогурт або злаки (мюслі), залиті знежиреним молоком плюс кава або чай з дикорослих рослин. На 2-ий сніданок: 200 гр. свіжих фруктів. На обід: 200 гр. фаршированих овочів або 200 гр. тушкованих овочів, приготованих у вигляді рагу, плюс 100 гр. макаронних виробів. На полудень: 200 гр. свіжих фруктів. На вечерю: суп з сочевицею плюс 100 гр. вареного або запеченого картоплі, посипаного зверху зеленню.

Дієта Наталії Орейро: за і проти

Отже, дієта Наталії Орейро відрізняється від інших «зоряних» дієт. Вона, перш за все, містить пристойну кількість енергії. Тому, перш ніж сісти на неї, об’єктивно оціните свою денну активність. Жінка вагою 70 кг, зайнята сидячою роботою витрачає в добу приблизно 1800 ккал.

Якщо ви будете слідувати не першому, а другим варіантом дієти, то швидше поправитеся, ніж схуднете. Таке меню, за великим рахунком, ідеально для фізично активних дівчат. Але тут є важливий нюанс. Якщо, приміром, ви сядете на дієту Орейро будете і при цьому активно тренуватися в залі, то замість рельєфної мускулатури отримаєте саме ефект схуднення, так як в раціоні дуже мало білка, щоб забезпечити відновлення м’язової тканини. Більшість тренуються вегетаріанців додатково приймають амінокислоти, або використовують соєвий протеїн. За великим рахунком, дієта Орейро по білку не збалансована, тому підходить лише тим, хто, припустимо, танцює або займається йогою, а не працює в тренажерному залі. Але варто додати до дієти тофу або соєвий протеїн, і даний раціон стане більш збалансованим.

Важливо: перш ніж сісти на дієту Наталії Орейро, проконсультуйтеся з лікарем.