Дієта на ячної каші, каша ячна: калорії

Дієта на ячної каші, каша ячна: калорії Дієта на ячної каші

Якщо ви ще в пошуках своєї дієти, то спробуйте дієту на ячної каші. З її допомогою ви не тільки зможете позбутися зайвих кілограмів, але також збагатите свій організм дуже важливими амінокислотами, мікроелементами, вуглеводами, білками і вітамінами.

Тривалість такої дієти складе всього один тиждень. За цей час можна попрощатися з трьома кілограмами і більше. Все залежить від того, який у вас початковий вагу. Наприклад, японська дієта також приділяє цьому увагу.

Застосовуючи цю дієту, ви не будете страждати від почуття голоду. Це відбувається завдяки наявності в ячної каші харчових волокон, які заповнюють наш шлунок. Саме через них, з’ївши невелику порцію, приходить відчуття насичення. А ми знаємо, що причина переїдання в більшості випадків і стає головною причиною збільшення ваги.

Дієта на ячної каші включає до свого складу нерозчинні і розчинні волокна. Розчинні волокна дуже корисні в якості профілактики серцево – судинних захворювань і допомагають у зниженні холестерину в крові. Нерозчинні відмінно допомагають у поліпшенні роботи кишечника. Крім волокон у складі ячної крупи є вітаміни В1 і В3, залізо, селен, цинк, магній, фосфор.

Ще в каші є і клітковина, без якої не може обходитися наш організм. Вчені стверджують, що людині потрібно як мінімум 20 грам клітковини на добу.

Як і будь-яка дієта, ячна має свої правила застосування:

Перше правило – це випивати склянку води за 30 хвилин до прийому каші. Такий метод дозволяє зменшити споживання їжі через те що частина шлунка вже зайнята.

З кашею можна вживати овочі і свіжі фрукти, пити знежирений кефір, каву або зелений чай.

Третє правило – це виключення з раціону всього мучного, солодкого, риби, яєць, м’яса, кисломолочних продуктів, спиртного, соків з магазинів і т. д. Завдяки дотриманню цих правил, каша ячна, калорії, що знаходяться в надлишку, просто знищує.

У день випивайте як мінімум два літри води. Вода або мінеральна, або кип’ячена. Можна використовувати компот із сухофруктів, але без вмісту цукру, відвар з шипшини.

Для дотримання дієти необхідно правильно приготувати ячну крупу. Для цього береться частина каші і дві частини води на крупу. Все це ставимо на вогонь і чекаємо, поки каша не закипить. Ні в якому разі не солити, не додавати цукор і масло в кашу. Після того, як каша стане густіти, вимикаємо вогонь і ставимо каструлю в тепле місце приблизно на годину до повного її приготування.

Застосування ячної дієти не доставить вам будь-якого дискомфорту, адже вона по праву займає одне з перших місць серед щадящих дієт.