Дієта на огірках та помідорах

Дієта на огірках та помідорах Дієта на огірках та помідорах

Ні для кого не секрет, що овочі – перші помічники в боротьбі із зайвою вагою. Адже в овочах міститься така корисна для організму клітковина, а також величезна кількість вітамінів і мікроелементів, які потрібні для злагодженої роботи травної системи. Тому, якщо правильно і регулярно вживати певні овочі з метою схуднення, то ви не тільки досягнете приголомшливого ефекту, а й налагодите роботу кишечника і оздоровитесь в цілому. У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися з вами відносно новою, але досить ефективною овочевою дієтою, головними складовими якої є огірки і помідори.

Ефективність даної дієти полягає в тому, що в основу меню складають огірки та помідори, які благотворно впливають на обмін речовин і сприяю швидкому і легкому позбавленню від зайвої ваги, токсинів і шлаків.

Що стосується огірків, то в них містяться такі вітаміни, як: В1, В2, РР, вітамін С, глюкоза і безліч мінеральних солей. А так як більша частина солей лужна, то споживання огірків також сприяє зниженню кислотності шлункового соку. Крім цього, огірковий сік сприяє очищенню організму від отруйних речовин і шлаків. А калій, який також міститься в огірках, звільняє організм від надлишків води, що дуже корисно в процесі схуднення.

Всіма улюблені помідори також містять багато корисних для людини поживних речовин, мінеральних солей і вітамінів. У помідорах містяться вітаміни А і С, магній, калій, заліза і клітковина. Крім того, томати – багате джерело пігменту лікопену, який також є потужним антиоксидантом. Щоденне споживання помідорів і томатного соку також сприяє зниженню ризику серцево-судинних захворювань, покращує роботу травної системи і допомагає позбавлятися від зайвої ваги.

Тепер перейдемо безпосередньо до дієти на огірках та помідорах. Термін перебування на даній дієті становить від трьох до п’яти днів. Ми розглянемо обидва варіанти. Сіль під час дієти вживати не можна, тому в якості заправки овочевих страв і салатів рекомендується використовувати прянощі і лимонний сік. Протягом дня намагайтеся пити якомога більше чистої мінеральної води і зелений чай. Крім огірків і помідорів, дозволяється з’їсти не більше 100 нежирного м’яса або риби і тарілку овочевого супу. Однак м’ясо слід вжити тільки у відварному вигляді і без додавання солі.