Дієта може бути смачною. Дієта Володимира Соловйова

Дієта може бути смачною. Дієта Володимира Соловйова. Дієта може бути смачною

Частина 4

Поріжте яблука, помідори, огірки, солодкий болгарський перець, моркву, капусту, цибулю-порей, зелень, закиньте жменьку маслин, полийте оливковою олією і свіжовичавленим лимонним соком.

Все має бути сирим (менше метушні, до речі). Якщо вид цього салату викликає у вас тугу, то додайте туди дрібно порізані шматочки відвареного курячого м’яса, і приправте улюбленими спеціями. Ну ось, жити можна! До будь звикаєш. Головне – користь!

Виконавець задушевних пісень Юліан теж спробував на собі щось подібне. Його спосіб схуднути і загартувати нервову систему методом голодування, дуже схожий на вищевикладений. Насамперед очищаємо холодильник методом запрошення купи друзів, що залишилися продукти виносимо на смітник із закритими очима і затиснувши волю в кулак, і замикають від гріха подалі на цілих дванадцять днів.

Перші три дні п’ємо кефір – скільки влізе (влізе небагато). Далі – краще. варена курка без солі і шкіри. Потім знову кефір! Да ладно жартую, якщо кефір не лізе, то їжте зелені яблука, хоча я думаю, після шести днів голодування вам вже все буде в радість. На десятий день накрийте стіл, і бажано сидячи, а краще лежачи скуштуєте нежирний сир з червоним сухим вином. Чесно кажучи, важко передбачити наслідки впливу вина на ваш ослаблений організм, але кайф і блаженство ви точно відчуєте.

Повторивши екзекуцію тижнів через три, ви зобов’язані схуднути приблизно на 7-9 кілограмів, стверджує співак Юліан. У проміжках між дієтою добре б наслідувати його приклад і покататися на лижах, велосипеді, або просто побігати.

Ведучий передачі “До бар’єру” Володимир Соловйов теж не відрізняється зайвою худиною. Яке той час Володимир втішав себе прислів’ям типу – “поки товстий сохне, худий здохне”, що само по собі найчистішої води правда. Але коли вага стала представляти реальну загрозу для його здоров’я, то він серйозно задумався над цим.

Заняття спортом, голодування та інші вельми гнітючі процедури не приносили толку, поки за порадою друзів Володимир не зупинився на диво дієті. Вона, однак, повна протилежність дієті Миколи Баскова, але судячи по 52 розміру одягу Володимира Соловйова не менш ефективна.

Ось вам пара порад: виключіть зі свого раціону рис, макарони, хліб, кукурудзу, жирну їжу, морквину, банани. Фрукти вживати не раніше ніж через годину після основної їжі, на сніданок є знежирений сир, виключити цукор, алкоголь і бажано м’ясо. З курки знімати шкірку, а готувати її на пару, не використовуючи масла.