Дієта «Мінус шістдесят» Катерини Мірімановой

Дієта «Мінус шістдесят» Катерини Мірімановой Дієта «Мінус шістдесят» Катерини Мірімановой

25 травня 2011

Дієта «Мінус шістдесят» була створена Катериною Мірімановой, відомої, як автора книг про схуднення. За півтора року Мириманова знизила свою вагу зі ста двадцяти до шістдесяти кілограмів, не використовуючи ніякі оперативні способи. Головний плюс цієї дієти в тому, що ніякі конкретні продукти не забороняються і людина не відчуває стрес при різкій зміні раціону.

1. Головні постулати дієти “Мінус шістдесят”

За день має бути три основних прийоми їжі. Можна в проміжках між основними прийомами їжі перекушувати легкої овочевий або фруктової їжею в невеликих кількостях.

Дана дієта дозволяє вживання чаю, кави і спиртного. При цьому рекомендується замість білого цукру використовувати коричневий або фруктозу, тому що в цих цукрі більше корисних речовин, і вони краще переробляються. Із спиртних напоїв краще всього вибирати сухе вино.

Не слід відмовлятися від сніданку. При небажанні їсти вранці, можна зменшити сніданок до бутерброда з сиром.

Солодощі дозволено вживати до дванадцяти годин дня. При цьому бажано потроху переходити від жирного молочного шоколаду до більш корисному гіркого. Подібний процес слід здійснити і з хлібом, повільно переходячи від пшеничного до житньому. Краще ж усього повністю відмовитися від будь-якого хліба. До дванадцятої години дня можна їсти все що завгодно і навіть в будь-яких кількостях, так як в організму найвищий пік активності, і він спалює практично все. До того ж, в цей період часу зазвичай ніхто не страждає “вовчим” апетитом.

Як гарнір переважно всього цільнозернові каші: гречка, перловка або рис. Найкраще, звичайно ж, коричневий рис, так як в ньому маса корисних компонентів, на смак же він нічим не відрізняється від звичного білого. А ось макарони і картоплю поступово слід витісняти з раціону. Гарнір може бути тушкованим, пасеровані або вареним. Бажано відмовитися від смаженої їжі. У тому випадку, якщо зовсім немає сил, слід перестати вживати сметану і майонез.

Не слід в один прийом їжі їсти м’ясо і картоплю.

Вечеря слід призначати до вісімнадцяти годин. Це дуже важлива умова. Але в деяких випадках можна його обійти. Тоді на вечерю слід їсти щось дуже корисне, наприклад, йогурт або салат. Поступово організм адаптується до того, що після шести він не отримує їжі і нічні перекуси відійдуть у минуле.

При дієті «Мінус шістдесят» не потрібно змушувати себе пити більше, ніж вимагає сам організм. До того ж, об’єм випитої води ніяк не позначається на кількості пішли кілограмів. У зв’язку з цим автор вважає марним вживання декількох літрів води на добу. Щодо солі можна порадити дотримуватися здорової середини: повна відмова від неї не допоможе швидше скинути вагу, а пересаліванія пригальмує висновок води з тканин.

Не слід проводити голодні дні, так як це провокує стресовий стан і гальмує нормальний скидання кілограмів.

2. Фізичні вправи

У тому випадку, якщо поряд з виконанням рекомендацій з харчування не займатися фізкультурою, дієта не принесе користі. Фізичні навантаження повинні бути чітко розподілені і грамотно розраховані.

Потрібно щодня робити ранкову зарядку вдома і, крім того, ходити в басейн, займатися аеробікою або в тренажерному залі під керівництвом тренера, а також практикувати активний відпочинок: їзду на велосипеді, ковзанах. У тому випадку, якщо щоденні заняття занадто важко переносяться, дозволено зменшити кратність тренувань. Проте організм слід привчати до постійних, щоденним, нехай і короткочасним фізичним навантаженням. При цьому заняття не повинні переноситися дуже важко і викликати негативні емоції. Прагнути слід до тривалих тренувань, не допускаючи перевтоми.

3. Догляд за шкірою

Так як перші кілограми йдуть досить активно, слід дуже ретельно доглядати за своєю шкірою. Особливу увагу шкірі потрібно приділяти при зниженні ваги після пологів. а також жінкам у віці після сорока, коли еластичність шкіри різко зменшується. Застосовувати слід спеціально розроблені вже готові засоби по догляду за шкірою. Можна робити масаж самостійно. Якщо проводити всі заходи в домашніх умовах, то цього достатньо для запобігання обвисання шкіри.

4. Психологічна робота

Для успішного проходження дієти, необхідно попередньо здійснити психологічну підготовку. У великій кількості випадків тільки велике бажання схуднути призводить до успіху. Дієта Катерини Мірімановой «Мінус шістдесят» – це не система заборон, а можливість усунути зайві кілограми. Дієта повинна сприйматися як природний плин життя і не повинна викликати напругу або невдоволення.

Так як практично ні у кого не виходить уникнути переїдання, не потрібно ставитися до них трагічно і тут же влаштовувати розвантажувальні дні. Потрібно проаналізувати фактори, що викликали переїдання, і спробувати в майбутньому їх уникати. Може бути, необхідно в більш ранні години з’їдати більше.

5. Методика харчування, дозволена для будь-якого

Даною дієти можна дотримуватися скільки завгодно часу. Спочатку дієта буде приводити до того, що вага буде зменшуватися, потім він буде стояти на місці і не збільшуватися. Таким чином, дієту можна використовувати як схему харчування до кінця життя.

Також:

  • мінус шістдесят