Дієта мінус 12 кг. Відгуки. Як схуднути на 12 кг? Як скинути 12 кг? Меню для схуднення

Дієта мінус 12 кг. Відгуки. Як схуднути на 12 кг? Як скинути 12 кг? Меню для схуднення. Дієта мінус 12 кг. Відгуки. Як схуднути на 12 кг? Як скинути 12 кг? Меню для схуднення.

Ти дивишся в віконце. Тобі дуже сумно. Через любов до солодощів, ти дуже набрала у вазі. А як «розібрати» вагу і знову стати стрункою – ти не знаєш. Твоя заповітна цифра, від якої потрібно позбавлятися – дванадцять. І трохи, і чимало…. Тільки число місяців у році і згадується. Хочеш худнути, а дієти боїшся. Від страху, на жаль, не худнув ще ніхто: від нього тільки заніміти можна.

Як схуднути на 12 кг?

Як скинути 12 кг?

Дієта мінус 12 кг. Дієта, яка тобі підійде для досягнення мети – «Дванадцять непростих днів». Чи не простота вся полягає в тому, що дозволена вона практично всім бажаючим, а от витримати її не кожна людина зуміє. Ти – та, хто зможе багато, якщо побажає!

Меню «непростою», але ефективної дієти для схуднення.

П ервий день – «непростий кефір». Можна пити лише кефір, воду, чай (трав’яний і без цукру). Виходить, що кефір – і за їжу, і за пиття. Не біда: пий його, і вважай, одночасно, їжею (для різноманітності, наприклад).

В торою день – «непростий апельсин». Можна пити трав’яний чайок і їсти апельсини (від чотирьох до шести штучок). Краща трава в чаї – чебрець. Можна – чай??з Ромашечка. Шкода, що на ромашці такий ти не поворожити на судженого.

Т ретій день – «непростий сир». Пий або водичку, або чай. Твоя їжа – пару столових ложок соняшникової олії і триста грамів сирка. Соняшникова олія – ??не дуже приємне «ласощі», але потерпи його присутність.

Ч етвертий день – «непростий кабачок». Пиття – вода, їжа – ікра з кабачків (п’ятсот грамів – один кілограм). Задумалася про рибної ікрі? Сьогодні – не її день. Вона буде у тебе на святковому столику.

П ятий день – «непростий шоколад». Твій сьогоднішній раціончік – це плиточка шоколаду і чашка чаю (трав’яного). Смачний день. І ти б, із задоволенням, скасувала всі інші. Але – не можна.

Ш естой день – «непросте яблуко». У цей день можна з’їдати, спокійненько, до півтора кілограмів цих смачних фруктів. Тільки вони повинні бути очищеними. І помити, фрукти, бажано.

С едьмой день – «непростий сир». Він, сьогодні, дійсно непростий, оскільки, тільки його і можна їсти (у кількості трьохсот грамів). Потрібно народитися мишкою, щоб зрозуміти радість сирного смаку.

В осьмой день – «непрості овочі». Тобі пощастило: їж їх стільки, скільки захочеш. Крім того, не лише «у власному соку», а й в салатик. Не забудь і про літр соку томатного! Овочевий рай – це незвично.

Д евятий день – «непросте м’ясо». Випий столову ложечку масла (соняшникового), з’їж чотириста грамів яловичого м’яса (вареного). Випий, за компашку, і чаю трав’яного. Пощастило тобі, якщо ти – не вегетаріанка.

Д есятий день – «непрості овочі». Про їх «не простоту» ти вже читала раніше, але вони вирішили «дублюватися». Радуйся, що в тебе є вибір. Нехай, зараз, він і «непростий – овочевий». Це – не так вже й погано.

Д Енеке одинадцятий – «непростий сирок». І він вирішив відзначитися – повторитися. Не злися на його таке прагнення: воно піде на користь твоєї фігурці. Цукор не додавай: він тільки «роздражнить» твій апетит на солодке.

Д Енеке дванадцятий – «непрості сливи». Твоє «їстівне» меню – це півкілограма чорносливу та один кілограм слив. Твій напій – водичка і чай на травах (без цукру). Пий, не шкодуй!

Дієта мінус 12 кг. – Рекомендації. Три речі, які варто знати і запам’ятати:

Не сідай на дієту таку, якщо ти вагітна. І неважливо, який у тебе термін. Ця дієта, тоді, протипоказана тобі! Про дитину позбутися. На даному етапі життя – дитинка важливіше, ніж що б то не було. Чи не їж і не перекушуй після шести годин вечора. Важко – перетерпить, відволікаючись, але це зробити необхідно. Зробиш – поставиш собі, в думках, за «відвагу», плюс десять (не кілограми, а балів!). Не піддавайте повторам, цю дієту, частіше, ніж один раз на дванадцять місяців, якщо тобі не наплювати на власне здоров’я. Раз на рік – те, що потрібно! Якість – важливіше, ніж будь-яку кількість.

Дієта мінус 12 кг. – Відгуки. Думки (відгуки) тих жінок, які випробували на собі дієтичне настрій, худнучи на такій дієті:

«Дієта – отличнейшая з усіх, що я знаю! Я, відверто кажучи, і не розраховувала вже, що кілограми зможу прибрати. І депресивні стани переживала, і стреси. Коротше, в крайності була «закинута». Коли дізналася про цю дієту – все, в моєму житті, кардинально змінилося. Кілограми, завдяки ній, йти почали. Я вже й зневірятися стала. Неможливо було жити з таким «важкою вагою». І чоловіки поглядали…. Чи не вважали мене за жінку. Дванадцять кілограмів пішли за одинадцять днів. Мрію, щоб вони не поверталися ніколи ». «Нічого собі…. І не думала, і не гадала, що можливо сидіти на таких найсуворіших діеточках для схуднення. Мені довелося її витримати. Тепер – немає зайвих кілограм, але є сила волі, якої, багато років, мені так не вистачало. Одинадцять кілограмів «злетіло» з мене, мов листя осінні з дерев ». «Не на мій смак« складена »дієта – «Мінус 12 кг». Мені шоколадна подобається дієта. На ній я і зараз сиджу. Не думайте, що я, крім шоколадок, не їм нічого. Існує, в дієті, і «шоколадний ліміт», якого не можна не дотримуватися (в ім’я результату). Вгадайте, на скільки кілограмів я схудла за півтора тижні? Саме! На дванадцять. Шоколад – це кращий засіб для схуднення! ». «Таку дієту-мінус 12 кг я пробувала для схуднення, коли вступила до університету. За літо, під час підготовки до вступу, я багато їла. Самі розумієте: стрес, хвилювання, недоспані нічки…. Все це і довело мене до «поповнення», якому я не раділа нітрохи. Кричала «караул», але вага, від крику мого, що не випарувався і не втік. У дзеркало, чесно кажучи, страшно й моторошно дивитися було. І не виглядала б я в нього, але людиною-то, в кожному разі, виглядати потрібно. Пересилила себе, «прідіетілась». Голова крутилась, жити не хотілося, кинути схуднення мріяла. Не кинула, так як витримала – таки. Мінус дванадцять з половиною за дванадцять днів! Пишаюся і собою, і тілом своїм. Раджу, раджу, раджу! Важко, але продуктивно. Витримайте – будете «великими УМНИЧКА». Я за вас буду «кулачки тримати. Вірте, головне, в самих себе. Без віри – нікуди й ніколи ».

Також:

  • www як схуднути на 12 кілограм
  • чай пол-пола чи можна від нього похудати