Дієта Меган Фокс – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал

Дієта Меган Фокс – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал Дієта Меган Фокс

Популярна актриса і модель Меган Фокс, яка в основному стала відома своєю роллю Мікаели в картині «Трансформери» знаходиться у чудовій формі. Тому легко пояснюється великий інтерес, який проявляє численна публіка до системи схуднення, якою користується Меган Фокс.

Чи існує насправді дієта Меган Фокс? Сама актриса вважає, що підтримувати ідеальні форми своєї фігури їй не доставляє особливих зусиль. Від природи не набирати зайвих кілограмів Меган допомагають спадкові гени. Але цей факт викликає невеликі сумніви, так як свого часу режисер картини «Трансформери» настійно вимагав від актриси поправитися . Завдяки цьому Меган з’явилася перед глядачами в оновленому образі, так як актриса набрала п’ять кілограмів .

Після закінчення знімального процесу, що утворилися жирові накопичення чарівним чином розтанули.

Близьке оточення зірки вважає . що секретна система схуднення насправді існує. Меган Фокс іноді доводилося від неї відмовлятися, так як її дієта аж надто згубно діяла на її організм. Актриса вже зізналася . що метод її похідні має в своєї основі принципи і правила вегетаріанства .

Правила вегетаріанської дієти Меган Фокс.

На весь період вегетаріанської дієти з раціону харчування дівчина повністю виключила:

    м’ясні продукти і тваринні жири; морепродукти; молочні продукти; яйця і мед.

Табу накладалося на будь-які продукти, які мали у своєму складі будь інгредієнт тваринного походження. Меган відмовлялася від хлібобулочних виробів, солодкого і кави.

В даний час, для того, щоб робота всього шлунково-кишкового апарату була налагоджена правильно,

Меган Фокс приймає їжу дрібно, невеликими порціями 5-6 разів на день.

Її щоденний раціон харчування став більш збалансованим, при цьому він включає в себе всі необхідні для організму елементи живлення.

До того ж не поправлятися Меган допомагає її особистий тренер Харлі Пастернак. Йому кожен день доводитися змушувати свою підопічну робити чергові спортивні тренування.

Але сама вегетаріанська дієта дуже важко переноситися, тільки лише деяким людям вдається витримати всі її вимоги до кінця.