Дієта Малишевої 5 кг за 10 днів | Здоровий спосіб життя, профілактика, симптоми і лікування захворювань

Дієта Малишевої 5 кг за 10 днів | Здоровий спосіб життя, профілактика, симптоми і лікування захворювань Дієта Малишевої 5 кг за 10 днів

Мінус 5 кг за 10 днів, невже таке можливо?

Дієта Малишевої розрахована на 10 днів, проводиться на короткий проміжок часу і не використовується постійно, але цілком допустима для швидкого скидання ваги, як короткочасна необхідність.

Дієта «Мінус 5кг за 10 днів» поєднує в собі різні дні, які постійно чергуються між собою, тим самим не порушуючи балансу в організмі і не створюючи втрат необхідних компонентів харчування під час схуднення.

Щоб таке з’їсти, щоб схуднути?

Дієта розрахована на 10 днів, з яких 5 днів складаються з білкової їжі, і 5 днів – це вуглеводні дні. Обов’язково в ці дні вживається не менше 2х літрів води в день.

Білковий день починається зі склянки води натщесерце з ранку, перший сніданок – це одне відварене яйце з зеленню або зеленим салатом і огірком, потім на цілий день пропонується тільки відварна курка в кількості 700-800гр. Курку приготувати слід у двох бульйонах, тобто отварив її до напівготовності, зливається перший бульйон і промивається курка до чистої води. Потім відварюється до повної готовності в новій воді без додавання солі.

Вуглеводний день доступний для будь-якої людини, і він чергується з білковим днем. У цей день використовуються в основному овочі, їх кількість зазвичай становить 1-1,5 кг на добу. Готується салат, який сприятиме очищенню кишечника, він складається з білокачанної капусти, сирого буряка, і сирої моркви, всі інгредієнти шинкують тонко, змішуються і віджимаються рукою під час змішування, щоб інгредієнти кілька пустили сік. Дуже добре додати в салат чайну ложку лимонного соку, який і буде сприяти гарному сокоотделеніе компонентів. Неприпустимо використання солі. Салат вживається щогодини протягом дня по 1 склянці і так постійно до пізнього вечора. І знову не менше 2х літрів води на добу під час проведення вуглеводного дня.

Проводиться чергування днів білкових і вуглеводних протягом 10 діб. Обов’язково починається дієта саме з білкового дня.

Загальні рекомендації щодо харчування.

Для досягнення бажаного результату не можна ні в якому разі голодувати. Розподіляти всі інгредієнти, запропоновані для певного дня, необхідно маленькими порціями на 8-10 прийомів, уникаючи тривалих голодних проміжків.

Якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендації, то ваша вага вже через 2-3 дні стане знижуватися, а через 10 днів мінімальна втрата ваги в 5 кг забезпечена.