Дієта Майї Плісецької / Як стати стрункою

Дієта Майї Плісецької / Як стати стрункою Дієта Майї Плісецької

Хто з жінок не хоче виглядати стрункою, як балерина! За еталон в цьому сенсі зазвичай приймають велику Майю Плісецьку, фігура якої змушує скреготати зубами любительок мучного та солодкого.

Хочу бути стрункою!

Гортаючи чергову книгу по правильному харчуванню, я виявила згадка про суперефективний дієті нашої знаменитої балерини. Правда, в іншій книзі я прочитала інтерв’ю Майї Плісецької, де вона говорить про те, на дієтах ніколи не сиділа, а все життя на питання про свою прекрасній фізичній формі відповідала словами: «Не жру!»

Та й у мене виникло цілком природне запитання – при таких виснажливих тренуваннях і навантаженнях навряд чи Майя Плісецька була здатна набирати зайві 8-10 кілограмів, від яких їй доводилося згодом позбавлятися. Але з однієї книги в іншу, з одного інтернет-сайту на інший кочує рецепт диво-дієти великої балерини.

Що ж саме пишуть?

А ось те, що Майя Плісецька все життя дотримувалася суворого і обмеженого режиму харчування, ніяких сумнівів у мене не викликало. Але все ж я вирішила випробувати на собі напівміфічними дієту, названу ім’ям балерини, адже нібито з її допомогою можна позбутися від 8-10 кілограмів за два тижні.

На цей час я за порадою з книги виключила зі свого раціону шоколад і кава (чого мені це коштувало, адже я не можу обходитися без 4-5 чашок кави на день!). Також не вживала молочні та м’ясні продукти, картопля, томати, яйця і спеції. Зрідка їла нежирну рибу. Можна було їсти свіжі овочі та фрукти, особливо рекомендували капусту брокколі. Основу меню становили овес, сочевиця і ячмінь.

Зразок меню

Наприклад, на сніданок я їла вівсянку, зварену на воді, обідала супом зі свіжих овочів і овочевих ж салатиком. Увечері – відварений рис з вареною рибою і салат. Протягом дня можна перекушувати невеликою кількістю овочів або фруктів. Ще я, за прикладом Майї Михайлівни, робила регулярні фізичні вправи.

Ах, так, щодо солодкого і мучного нічого не було сказано, але я вирішила, що це само собою зрозуміло – їх не вживати.

Підсумок експерименту

Протрималася я на цій дієті, як і радили, два тижні. Звичайно, обіцяних 8-10 кілограмів я не скинула, але від 5,5 позбулася. Не приховую, були невеликі проблеми з шлунком, мабуть, все-таки, як і пишуть скрізь, перед тим, як сісти на дієту, потрібно проконсультуватися з лікарем, чого я, звичайно, не зробила.