Дієта Лариси Вербицької | Харчування і дієта

Дієта Лариси Вербицької | Харчування і дієта Дієта Лариси Вербицької

Робота на телебаченні дуже різноманітна і цікава. Постійно треба стежити за своєю фігурою, бути привабливою, модною жіночною.

Гарне волосся, рівна шкіра, блиск в очах, ідеальна вага – ось що відрізняє справжніх зірок. Для багатьох телеглядачів витончена фігура телеведучої є еталоном краси і смаку.

Участь у телепроекті «Останній герой» допомогло внести деякі зміни в її образ. Вона з честю витримала випробування голодом і відсутність комфорту. Команді Вербицької голодувати довелося три дні. Після такого випробування вона схудла на десять кг. Один кг рису ділили на 8 осіб кілька днів. Такий раціон позначається на зовнішньому вигляді і на здоров’я. Телеглядачі були впевнені, що тендітна Лариса покине проект, але вона витримала.

В юні роки Лариса не думала ні про яких дієтах. Народила двох дітей, годувала грудним молоком. При цьому одужувала незначно. Її фігура була нормальною, зайвих кілограмів не було (50 кг при зрості 170 см).

Час йшов, з віком трохи змінювалися звички. В даний час Лариса харчується раціонально. Переконала себе, що смачне не завжди корисно. Білий хліб, цукор, кава і все висококалорійні закуски пішли в минуле. У її раціоні тушковані овочі і риба. М’ясо повністю виключено з раціону. За порадою дієтологів Лариса веде підрахунок калорій і використовує малокалорійні продукти для приготування їжі. Такий режим харчування заснований на правильному поєднанні основних продуктів, таких як білки, жири і вуглеводи. Від вуглеводів Лариса відмовилася зовсім, віддавши перевагу білковим продуктам і зелені. Основним прийомом їжі є сніданок.

Захоплення спортом теж пішло в минуле. Не стрибає, не плаває, не бігає – все це пройдені етапи в житті Лариси. Про тренажерному залі забула, на її думку, заняття в залі нудні і монотонні. Займається садівництвом, тим самим розтрачує зайві калорії, поєднуючи корисне з приємним.

Вранці перед сніданком випиває склянку теплої води. Після цього сидячи на стільці, дихає животом кілька хвилин. Така вправа підтягує м’язи живота і сприяє роботі внутрішніх органів. Дотримуючись дієти, вона веде активний спосіб життя. Дівчатам, охочим схуднути за короткий термін на кілька кіло, Лариса радить виявитися від солі, виключити цукор і не їсти після сьомої вечора.

Дієта Лариси Вербицької – це її спосіб життя.