Дієта Лариси Вербицької – схуднення на модній дієті – www.

Дієта Лариси Вербицької – схуднення на модній дієті – www. Дієта Лариси Вербицької

Вербицька Лариса – заслужена артистка Росії, відома телеведуча, для багатьох є еталоном краси і смаку. Витончена фігура зірки змушує задуматися: чи існує спеціальна дієта Лариси Вербицької, або для неї підтримка форми – зовсім не проблема? Пропонуємо вам ексклюзивні рекомендації чарівною телеведучою – вони обов’язково вам знадобляться!

Лариса Вербицька та спорт

Лариса Вербицька говорить, що їй не по духу займатися в спортивному залі, так як вона вважає це заняття нецікавим і тужливим. На противагу цьому Лариса ставить захоплююче заняття, яке і м’язи в тонус приводить, і не є тужливим, і навіть радіти змушує. Йдеться про вирощування у власному саду рослин.

Також Лариса Вербицька виконує улюблена вправа вранці: вона натщесерце випиває склянку підігрітої води, сідати спокійно на стілець і без напруги починає дихати черевним диханням, щоб живіт почав гарненько розтягуватися. Це допомагає підтягти прес, служить масажем для багатьох внутрішніх органів.

Лариса Вербицька і голодування

Беручи участь в «Останньому герої», Ларисі довелося голодувати. Протягом 3 днів 8 членів її команди не їли нічого, ще пару днів вони «догоджали» шлунок жменею рису, потім «розбагатіли» на цибулю, обмінявши його на бандану у аборигенів. У результаті такої екзекуції витончена Вербицька схудла ще на 10 кг. У повсякденному житті Лариса воліє уникати жорстких обмежень.

Дієта Лариси Вербицької – основні рекомендації

Дієта Лариси Вербицької полягає в правильному харчуванні по Шелтону. Така методика заснована на правильному поєднанні поживних елементів. Лариса Вербицька підбудувала методику Шелтона особисто під себе. Для того, щоб тримати себе у формі за прикладом Вербицької, потрібно віддавати перевагу морепродуктам та рибі, а від м’яса зовсім відмовитися. Хлібобулочні вироби також не входять до складу дієти зірки, замість них можна дозволити собі тільки скибочку дієтичного хліба і то не завжди.

Слід харчуватися в основному рослинною їжею, але при цьому виключити картоплю. Головним прийомом їжі є сніданок – в цю трапезу повинні входити сирна запіканка, омлет з помідорами, цибулею і сиром або інше ситне блюдо. Кава телеведуча пити не радить, а чай з ложечкою натурального меду їй доводиться за смаком і йде на користь організму. Своїм шанувальникам Лариса рекомендує відмовитися від солі і цукру, а також не їсти після 19:00.

Дієта Лариси Вербицької – це спосіб життя, що припускає раціональне харчування. Дотримуйтесь рекомендацій цієї чарівної жінки, і зайва вага вам не загрожує.