Дієта Лайми Вайкуле – меню, відгуки

Дієта Лайми Вайкуле – меню, відгуки Дієта Лайми Вайкуле

Лайма Вайкуле є естрадної популярної виконавицею, здатної завжди вразити своєю леденить красою. Незабаром Лайма Вайкуле відзначить своє шестидесятих день народження, але навіть у цьому віці фігура зірки залишається стрункою і підтягнутою. Дієта Лайми Вайкуле сьогодні привертає до себе велику увагу з боку шанувальників зірки. Варто розібратися в тому, чи існує вона взагалі.

Харчові пристрасті Лайми Вайкуле

Співачка зізнається, що сенсу в затяжних жорстких дієтах вона ніколи не бачила, оскільки вважає, що навколо стільки кулінарних спокус, що дотримуючись якусь методику, не зірватися і встояти перед спокусою спробувати що-небудь отаке все одно не вийде. Лайма з великою посмішкою зізнається, що дієта Лайми Вайкуле, якщо й існує, то полягає вона тільки в тому, щоб спочатку цієї дієти їсти все, що хочеться, а в кінці не їсти взагалі нічого. Між іншим, це найчистіша правда, оскільки зірка визнає, що все різноманіття смакоти, якими вона себе балує, постійно псує її фігуру, але співачка мириться з цим і вчасно повертає своє тіло у форму. Солодкого Лайма Вайкуле не любить, а єдиний виняток становить торт, її власноручним випічки, хоча зірка і тут з посмішкою говорить, що свій кулінарний шедевр вона приготовляє раз на п’ять років.

Кожен день зірка випиває велику кількість чаю з лимоном, оскільки вона знаходить в цьому напої подвійну вигоду, яка полягає в одночасному вгамування спраги і насиченні.

Варіанти дієт Лайми Вайкуле

Лайма зізнається, що коли на її тілі з’являється деяка кількість зайвих кілограм, то вона тут же починає вести боротьбу з ними. Зірка нарікає на те, що маючи струнку фігуру позбутися від чотирьох зайвих кілограмів набагато складніше, ніж від десяти, коли спочатку маються пишні форми.

З найбільш екстрених і дієвих способів Лайма особливо підкреслює ефективність її дводенної розвантаження, під час якої від їжі зірка відмовляється, а в раціон потрапляє тільки чай, вода та кава.

Більш тривала дієта Лайми Вайкуле триває дев’ять днів, і кожен день такої дієти забирає у зірки приблизно по одному кілограму ваги. Раціон цієї дієти виглядає наступним чином:

    Перші три дні: неочищений відварений рис без солі і масла Другі три дні: пісне відварене м’ясо птиці Завершальні три дні: яблука

Додатковим заходом Лайми Вайкуле з підтримання форми є щотижневе голодування. Один раз на тиждень вона зовсім відмовляється від їжі, що забирає з її тіла всі шлаки і тим самим чудово чистить організм.

Дієта Лайми Вайкуле дуже ефективно дозволяє позбутися від невеликого вагового надлишку, однак найкращих результатів стане можливо досягти тільки тоді, коли до дієти будуть підключені активні фізичні навантаження. Зірка для себе обрала теніс, і каже, що тонус її м’язів завжди в нормі.

травня 10th, 2013 Головна »Дієти зірок» Дієта Лайми Вайкуле