Дієта Ксенії Собчак, меню, рекомендації, відгуки про дієту Ксенії Собчак –

Дієта Ксенії Собчак, меню, рекомендації, відгуки про дієту Ксенії Собчак – Дієта Ксенії Собчак

Ксенія Собчак вважає себе запеклою противницею будь-яких дієт. За словами скандальної телеведучої їй зовсім не псує настрою з’їдений «поза планом» шматочок торта або вжита в літню спеку порція калорійного морозива. При цьому вона не заперечує своєї прихильності принципам роздільного харчування – «Світська левиця» вважає їх максимально природними і правильними.

Можна з упевненістю сказати, що це і є горезвісна дієта Ксенії Собчак. Давайте ж дізнаємося, що вона собою представляє.

Принципи роздільного харчування

Вибираючи страви для щоденного раціону, Ксенія керується загальновідомим твердженням, в якому йдеться, що існують несумісні і сумісні продукти. Необхідність дотримуватися цієї рекомендації має цілком наукове пояснення – різнопланові продукти харчування викликають виділення певного типу шлункового соку (він різниться як за кількістю, так і за хімічним складом). Таким чином, змішуючи у страві невідповідні один одному продукти, ми самі собі надаємо «ведмежу послугу», порушуючи процес травлення.

Переваги та недоліки роздільного харчування

Ксенія Собчак стверджує, що правильно підібрані продукти дозволяють помітно поліпшити не тільки самопочуття, але і зовнішній вигляд. Це є головним достоїнством роздільного харчування.

Недоліком даного методу можна вважати лише те, що в перші тижні і місяці дуже складно утриматися від улюблених «комбінацій» продуктів, що часом дуже псує настрій. З часом це почуття незадоволеності проходить.

Лікарі відносяться до принципів роздільного харчування досить неоднозначно. У більшості своїй вони вважають, що травна система спочатку призначена для переробки різнопланових продуктів, тому про негативну дію їх на процес травлення говорити не варто.

Основні правила дієти

Дієта Ксенії Собчак, побудована на принципах роздільного харчування, забороняє вживати:

    Несвіжі і мляві фрукти і овочі Рафінований цукор і будь-які продукти на його основі Ковбаси, консерви, копченості та соління Майонез, рафінована олія і маргарин Какао, каву, чай, газовані напої Сухе і згущене молоко

Ксенія намагається по можливості дотримуватися наступних правил:

Їсти можна лише відчувши справжній голод (у цей момент хочеться з’їсти і суху скоринку хліба), а будь-яку їжу необхідно неспішно і ретельно пережовувати За столом немає місця негативним думкам за столу потрібно вставати з відчуттям легкого голоду Безпосередньо перед трапезою воду пити не варто, після неї також доведеться почекати деякий час (після білкових блюд – 4 години, після крохмалистою їжі – 2 години, після овочів і фруктів – 30 хвилин) Половину раціону має становити рослинна їжа, проте варто пам’ятати, що фрукти і ягоди не можна поєднувати з будь-якими іншими продуктами (особливо це стосується дині та чорниці) Страви повинні вживатися в теплому вигляді і в один прийом їжі не можна включати не підходять один одному продукти (досконально ознайомитися зі списком сумісних і несумісних продуктів дозволяють спеціальні таблиці) Між вживанням різнопланових продуктів повинно пройти не менше двох годин

Крім правил роздільного харчування, підтримувати форму Ксенії допомагають щоденні очисні клізми та улюблені види спорту.

Ось і вся дієта Ксенії Собчак – вона не вимагає особливих жертв, однак припускає серйозну коректування раціону. Спробуйте і ви дотримуватися правил роздільного харчування, якщо вважаєте себе в силах витримати це випробування.