Дієта космонавтів, відгуки та результати худнуть, меню | Для схуднення

Дієта космонавтів, відгуки та результати худнуть, меню | Для схуднення Дієта космонавтів

Дієту космонавтів можна дотримуватися до 20 днів, за цей час, судячи з відгуків, можна схуднути на 20 зайвих кілограм. Така приголомшлива ефективність має і зворотну сторону: дієта дуже жорстка, щоб витримати її необхідно мати як відмінне здоров’я, так і незвичайну силу волі.

Дієта космонавтів відноситься до білкових дієт. Ефективність білкових дієт обумовлена??тим, що коли ми вживаємо білкову їжу, організму доводиться витрачати енергію, щоб її розщепити, а це сприяє швидкому схудненню.

При цьому врахуйте, що раціон дієти повністю виключає рослинну клітковину. що може призвести до проблем з кишечником.

Щоденне меню дієти космонавтів

Сніданок: склянка нежирного кефіру або чашка кави, яйце (зварити некруто або підсмажити без використання масла).

Обід: половина тушки вареної курки без шкірки, 0,5 літра бульйону (можна пити овочевий бульйон), склянку кефіру або чашка кави.

Полудник: склянка кефіру або чашка кави.

Вечеря: стакан кефіру або чашка кави, якщо вас мучить відчуття голоду, можна з’їсти додатково 200 грам знежиреного сиру.

Додаткові рекомендації з дотримання дієти космонавтів :

    так як дієту космонавтів не можна назвати збалансованою, обов’язково щодня приймати вітамінно-мінеральний комплекс, обов’язково, як і на інших білкових дієтах, потрібно пити багато води (питної та мінеральної без газу), щоб організм міг виводити продукти розпаду, повністю виключаються цукор, сіль, цукор, перець і гострі приправи, якщо дієта переноситься дуже важко, між прийомами їжі можна додатково випити склянку кефіру, не можна сидіти на дієті довше ніж 20 днів, повторювати дієту космонавтів можна не частіше, ніж 1-2 рази на рік.

Виходити з дієти космонавтів треба дуже обережно і поступово збільшуючи калорійність раціону і додаючи нові продукти, уникаючи спочатку жирного і смаженого.

Дієта дозволяє значно схуднути за короткий термін, що може призвести до того, що обвисне шкіра, тим більше що фізичне навантаження при такому раціоні протипоказана.

Дієта космонавтів протипоказана при будь-яких захворюваннях шлунково-кишкового тракту, захворюваннях нирок, при будь-яких інших хронічних захворюваннях рекомендується порадитися з лікарем.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: