Дієта космонавтів – відгуки, результати, меню

Дієта космонавтів – відгуки, результати, меню Дієта космонавтів Що собою являє дієта космонавтів

Дієта космонавтів відома як одна з найжорсткіших, тривалих, але разом з тим і результативних систем схуднення.

Незважаючи на те, що назва цієї дієти увазі зв’язок з космонавтикою, однак до межгалактическим польотам вона не має ніякого відношення. За деякими версіями, свою назву дієта отримала через свою строгості і складності дотримання, а інші порівнюють швидкість втрати зайвих кілограмів з швидкістю космічного польоту. Результати дієти космонавтів дійсно чудові – 10 кілограмів за 20 днів. Суть дієти полягає у вживанні низькокалорійної і поживної їжі, яка швидко перетравлюється і практично в повному обсязі засвоюється організмом.

Меню дієти космонавтів представлено переважно білковими продуктами і в той же час виключає їжу, багату клітковиною. Протягом дієти не можна додавати в їжу сіль, цукор і гострі приправи, у тому числі і перець. Дієта космонавтів передбачає чотириразове харчування, однак у разі виникнення голоду між прийомами їжі допускається «перекус» у вигляді однієї склянки кефіру. Обов’язковою умовою даної системи схуднення, як і більшості інших, є рясне пиття.

Меню дієти космонавтів

Перш, ніж «сісти» на дієту космонавтів необхідно об’єктивно оцінити свої сили, зокрема силу волі, оскільки витримати жорсткі обмеження в їжі небагатьом під силу.

Судячи з відгуків про дієту космонавтів, дотримати двадцятиденний період без зривів вдається одиницям.

На сніданок слід випити чашку несолодкого чорної кави або стакан кефіру. Крім того, дозволяється з’їсти одне яйце, яке можна або відварити, або підсмажити на сухій сковороді без масла.

Як обідньої трапези дієта космонавтів рекомендує відварене куряче м’ясо (не більше половини від всієї птиці), 0,5 літра бульйону, а також несолодкий каву або кефір.

Під час полудня слід обмежитися чашкою кави чи склянкою кефіру.

Вечеря аналогічний полуденка, проте в тому випадку, якщо почуття голоду сильніше сили волі, дозволяється з’їсти 200 грамів знежиреного сиру.

Ті, хто не злякається досить жорстких обмежень в їжі, будуть винагороджені результатами дієти космонавтів у вигляді втрачених кілограмів і «пішли» в обсягах сантиметрів.

Виходити з дієти необхідно також правильно: поступово збільшувати калорійність вживаних страв, намагатися уникати жирної і смаженої їжі, контролювати вживання продуктів, насичених клітковиною.

Рекомендації щодо дотримання дієти

Для того, щоб результати були максимальними, а дискомфорт при дотриманні дієти космонавтів – мінімальним, рекомендується прислухатися до кількох порад:

    У зв’язку з тим, що дієта космонавтів передбачає досить убогий раціон харчування, цілком очевидно, що організм недоотримає значну частину необхідних корисних речовин. Рішенням цієї проблеми може стати прийом додаткових вітамінно-мінеральних комплексів. Протягом всієї дієти необхідно щодня в досить великій кількості випивати негазовану воду – це допоможе не тільки притупити відчуття голоду, але й очистити організм. Дієта космонавтів протипоказана людям, що мають проблеми з органами травлення або кишечником. Через те, що протягом усього періоду схуднення протипоказані інтенсивні фізичні навантаження, по закінченні дієти можна зіткнутися з проблемою у вигляді обвислій шкіри і недостатнього тонусу м’язів. У зв’язку з цим, рекомендується після повернення до звичного раціону приділити достатню кількість часу фізичним вправам. Незважаючи на те, що відгуки про дієту космонавтів характеризують її як дуже ефективний спосіб схуднення, не варто піддаватися спокусам і вдаватися до неї частіше, ніж один раз на рік.