Дієта кам’янської – як схудла настя?

Дієта кам’янської – як схудла настя? Дієта кам’янської – як схудла настя?

Останнім часом відома співачка Настя Каменських виглядає просто чудово і помітно схудла. Сама співачка стверджує, що добилася таких прекрасних результатів завдяки регулярним заняттям у фітнес-клубі. Адже Настя активно тренувалася у спортзалі майже все літо. Однак як повідали її близькі подруги, настільки ефективному схудненню співачки сприяли значні обмеження в їжі. Всіх зацікавила нова фігура Настя Каменських і як вона схудла насправді.

Витрати популярності

Через постійні гастролі і виступів Настя Каменських практично позбавлена??можливості харчуватися нормально і правильно. Найчастіше дівчина зовсім не встигає поїсти під час переїздів. Співачка зізнається, що на початку своєї естрадної кар’єри, вона намагалася бігати майже кожен день. Однак зростаюча популярність змусила її відмовитися від ранкової пробіжки з причини катастрофічної нестачі часу.

Не варто забувати, що знаменита співачка схильна до повноти. Тому вона змушена постійно стежити за своєю вагою, а також вдаватися до голодування час від часу. Адже відома виконавиця повинна підкорювати глядачів не тільки прекрасним голосом, а й відмінним зовнішнім виглядом.

Як схудла Настя Каменських?

Більшість зірок сучасної естради демонструють чудові, точені фігури. Найчастіше для придбання шикарних форм виконавці дотримуються особливих дієт або власних систем харчування. Але Настя – виняток. Співачка не слід жодної конкретної дієті. Дівчина просто намагається вживати корисні продукти. У міру можливості вона прагнути виключити зі свого меню продукти, які шкідливі для фігури і організму.

При цьому співачка нерідко практикує елементарне голодування і влаштовує розвантажувальні дні . Іноді артистка повністю відмовляє собі в їжі. І до радості Насті її старання і страждання не проходять даремно. Результат помічають все. При цьому дівчина стежить за своїм здоров’ям і намагається, щоб схуднення не зашкодило її організму. Тому період голодування, як правило, становить не більше 4 днів.

Щоб підготувати свій організм, за тиждень до голодування артистка трохи змінює свій раціон:

Настя відмовляється від цукру і солі, які вважаються головними ворогами стрункого тіла. У щоденне меню додається бурий рис і нежирна риба. Співачка активно їсть овочеві нежирні бульйони.

День, що передує голодуванню, повинен обов’язково бути розвантажувальним, коли можна дозволити собі тільки чисту негазовану воду або нежирний кефір. Завдяки такому дню організм людини легше сприймає голодування. Настя рекомендує поступово включати в раціон звичайні продукти, щоб плавно вийти з голодування, що не менш важливо. Варто почати з нежирних молочних продуктів, фруктів або овочів. А тільки через пару днів можна їсти щось ще.

Дієта Каменської – це дотримання правильного раціону харчування . який включає велике споживання рідини. Варто відзначити, що в даному випадку ми говоримо саме про раціональній системі харчування, а не про конкретну дієті. Меню співачки в основному складається зі всіляких супів, а також водянистих овочів і кавунів. Настя домоглася радикальних змін фігури завдяки їжі малими порціями і роздільному харчуванню.

Насті Каменських вдалося підкоригувати свою фігуру не тільки за допомогою раціонального харчування, але і завдяки ефективним сеансам антицелюлітного масажу. Зробивши 10 дієвих сеансів, артистці вдалося скинути 15 кілограмів. Щоб підтримувати ідеальну фігуру дівчина не лише дотримується правильного харчування, але і бореться із зайвою вагою в комплексі. Як тільки з’являється вільний час, відома співачка присвячує його занять в спортзалі або походам в басейн.

<< читати ще статті

Дієта кам’янської – як схудла настя?