Дієта і жуйка

Дієта і жуйка Дієта і жуйка

Дієта і жуйка – як жуйка допомагає худнути?

І, навіть знаючи причину своїх нещасть, багато виявляються не в силах відмовитися від щоденних радощів. Чи існує спосіб допомогти організму не зірватися з дієти?

Жуйка – ефективний спосіб боротьби з нападами голоду

Напади голоду здатні зірвати практично будь-яку дієту для схуднення. Відчуваючи накладені обмеження, організм пручається, намагаючись переконати вас зняти їх. Часом сів на капустяну дієту здається, що якщо зараз, цю ж секунду, не з’їсти шоколадний батончик або пачку горішків, світ завалиться і розіб’ється вщент. У таких випадках психологи рекомендують вручити організму «пустушку», що допомагає витримати дієту. Жуйка підходить на роль пустушки просто ідеально – володіючи апетитним запахом і смаковими відчуттями, вона відмінно «гасить» напади голоду. Крім того, користь від її вживання цим не обмежується.

Додаткова користь від вживання жуйки

    Незаперечним плюсом жуйки є забезпечення свіжого дихання, що в багатьох випадках практично тотожно позбавленню від нав’язливих комплексів і зростанню самооцінки. Жуйте і відчувайте, що вам все по плечу і так воно і буде! Всі знають, що жуйка сприяє збереженню потрібного кислотно-лужного балансу в ротовій порожнині. Стоматологи рекомендують жувати жуйку після прийомів їжі, а дієтологи – замість. Віддайте перевагу жуйці без цукру, і ви знайдете не тільки здорові зуби, але і струнку фігурку. Стимуляція мімічних м’язів. Давно відомо, що гримасувати досить корисно – цей процес є досить ефективною тренуванням лицьових м’язів, таким чином, вживання жуйки певною мірою може сприяти збереженню чітких контурів особи, якщо, звичайно, не перестаратися. Не секрет, що на жування теж витрачаються калорії і енергія. Не стільки, звичайно, скільки під час занять йогою для схуднення. але ж великий шлях починається з маленького кроку. Крім того, якщо жувати замість перекусів, то ефект посилюється: мінус нез’їденого, мінус витрачений – відмінна арифметика!

Жуйка – продукт майбутнього?

Останнім часом винахідливі американські вчені піднесли відмінний сюрприз любителям жуйки: вони випустили в продаж жуйку з вітамінами групи В. Як стверджує фірма-виробник, в декількох подушечках такого продукту міститься добова доза вітамінів В6 і В12.

Але деякі вчені пішли ще далі – придумали жуйку, здатну замінити стандартний обід. Це нововведення являє собою губчастий продукт, невеликі пухирці якого містять екстракти харчових продуктів. Це означає, що зовсім скоро на прилавках магазинів з’являться жуйки зі смаком і запахом м’яса, бульйону, рибних страв і т. д. Фахівці розраховують, що цільова аудиторія – жінки, що шукають способи худнути правильно і безболісно, ??забезпечать виробникам стабільний прибуток.

Цілком можливо, що вживання жуйки під час дієти допоможе вам впоратися зі своїми проблемами, проте не забувайте, що замінювати їжу «пустушками» все ж небезпечно – на якій би дієті ви не сиділи, жуйка не замінить вам сніданок, обід і вечерю.

Також:

  • чи можна жувати жуйку при дієті
  • Чи можна жувати жуйки під час дієти