Дієта і здоровий спосіб життя для всіх? Легко! Системи живлення

Дієта і здоровий спосіб життя для всіх? Легко! Системи живлення Худнемо смачно: французька дієта вчить, як меню за смаком знижує вагу

Дієта, при якій можна вести здоровий спосіб життя і при цьому знижувати вагу, докладно викладена в книзі доктора Жан-Мішеля Коена “Дієта парижанки”. Це досить простий метод збалансованого харчування, заснований на медичних знаннях і пристосований до сучасного способу життя. Продукти і страви можна замінювати за своїм смаком. Три етапи, які виділив доктор, можна чергувати, а це не дозволяє нудьгувати і зупинятися в русі до бажаної мети – ідеальної ваги.

Французька дієта пропонує три етапи: “Кафе”, “Бістро” і “Гурман”. До кожного етапу складений свій список порад і рецепти страв.

Бістро

Другий етап “Бістро” дозволяє скинути від 3,5-5 кг за 3 тижні. Це досить швидко, тому що дієта дуже сувора. Вона зменшує апетит, але її важко дотримуватися довго, тому вона призначена максимум для 3 тижнів, після чого потрібно переходити до етапу “Гурман” на 1 місяць. Якщо після цього місяця ви ще не досягнете свого правильного ваги, продовжуйте чергувати тижні на планах “Бістро” і “Гурман”, поки не досягнете бажаного ваги.

Також використовуйте меню “Бістро”:

    протягом 7 днів, якщо на етапі “Гурман” ваша вага не знижується; протягом 2 тижнів, якщо вам важко дотримуватися план “Кафе”;

або

    протягом 2-3 днів, якщо ви наберете кілька кілограмів після того, як досягнете правильного ваги. На етапі “Бістро” вам слід приймати полівітаміни і магній, щоб уникнути втоми і судом, і пити багато рідини протягом дня.

Не соромтеся пристосовувати рецепти, замінюючи одні продукти на інші зі списку еквівалентів (в кінці статті) за своїм смаком. Етап “Бістро” допоможе вам швидко схуднути, вживаючи при цьому досить багато їжі, щоб не страждати від стомлюваності.

На сніданок ви можете з’їсти знежирений йогурт без добавок і цукру, але, якщо хочете, додайте підсолоджувач або візьміть замість йогурту еквівалентний продукт. Наприклад, стакан молока або іншої нежирний молочний продукт.

Крім того, рекомендується пити необмежену кількість води, а також чорної кави, чаю або трав’яних відварів (з підсолоджувачем замість цукру) або нежирного овочевого бульйону, який багатий мінеральними речовинами і вітамінами і пригнічує апетит.

В страви можна додавати скільки завгодно приправ, зелені, лимонного соку і бульйонних кубиків без жиру, щоб поліпшити смак овочів та інших нежирних продуктів. Але не додавайте жир і масло при готуванні овочів, м’яса і риби. Також рекомендується урізноманітнити вибір сирів і овочів: ви внесете в раціон новизну і різноманітність, щоб дієта не стала занадто монотонної і ваші смакові рецептори легше адаптувалися.

Приблизний раціон на день на цьому етапі виглядає так Сніданок

    чорна кава, чай або трав’яний чай в необмеженій кількості, з підсолоджувачем і 2 ст. ложками (30 мл) знежиреного молока, за бажанням, 170 г знежиреного йогурту без добавок, з підсолоджувачем, або 1 склянка (240 мл) знежиреного молока, або еквівалентний білковий продукт.

Між сніданком і обідом

Чорна кава, чай або трав’яний чай в необмеженій кількості, з підсолоджувачем і 2 ст. ложками (30 мл) знежиреного молока, за бажанням.