Дієта Дженніфер Еністон: стати стрункою, як голлівудська супер-зірка

Дієта Дженніфер Еністон: стати стрункою, як голлівудська супер-зірка Дієта Еністон: стати стрункою, як Дженніфер

Дієта Еністон дозволяє знаменитій актрисі підтримувати чудову форму, незважаючи на вік, особисті драми і важкі зйомки.

Дієта Еністон: у чому суть?

Дієта Еністон на увазі повний і строгий відмова від деяких продуктів. А саме: будь-які продукти з борошна, цукор і білий рис. Можливо, саме завдяки цьому набору, другий популярне назва системи схуднення, на якій час від часу «сидить» Еністон, звучить так: No White Food Diet (дієта, що виключає продукти білого кольору).

Точне авторство дієти Еністон невідомо. Популярною ця методика стала саме тоді, коли журналісти оприлюднили систему схуднення, яка дозволяє Дженіфер Еністон зберігати спокусливі юні стрункі форми, незважаючи на вік і природну схильність до повноти. Так і з’явилася на світ «дієта Еністон». Цікавий факт: сама актриса наполягає, що раціон харчування, що виключає вищеперелічені продукти, допомагає їй не тільки керувати своєю вагою, але і значно менше часу витрачати на сон.

Дієта Еністон заснована на наступних продуктах: риба, нежирне куряче м’ясо, яєчний білок, молочні продукти (природно, знежирені). Крім того, можна сміливо вживати страви з цільнозернового борошна і некрохмалисті овочі. Якщо правила дотримуватися неухильно, не даючи собі поблажок і заохочень у вигляді солодкого печива або шматочків торта на іменинах подруги, то за місяць дієта Еністон позбавить вас від 4-5 зайвих кілограмів.

Особливості дієти Еністон

Як вже було згадано, головною особливістю дієти Еністон є відмова від продуктів білого кольору, які містять велику кількість простих (або іншими словами – швидких) вуглеводів. Насправді, це не просто відмова, а скоріше заміщення одних продуктів іншими, більш здоровими.

Наприклад, сама Дженніфер Еністон радить не просто виключити з дієти білий рис, а замінити його на буре або дикий. Таким же чином замість звичайних макаронів слід вживати гречану або яєчну локшину, замість виробів з білого борошна – цільнозернові каші та хлібці. Картоплю можна замінити на батат (солодка картопля, який майже не містить крохмалю), солодку газовану воду на ягідні морси або негазовану воду.

Основу дієти Еністон складають білкові продукти: нежирні м’ясо, риба та інші морепродукти, знежирений сир та овочі. А якщо ви доповніть дієту нескладними фізичними навантаженнями (наприклад, 15-хвилинної ранкової пробіжкою або 30-хвилинної йога-тренуванням), то ефект від неї буде подвійний.