Дієта Дюка – відгуки, меню та опис дієти

Дієта Дюка – відгуки, меню та опис дієти Рецепти по Дюканов Дієта доктора П’єра Дюка

Добрий день панове і пані! Портал радий бачити Вас тут, оскільки це означає Вашу повну готовність до повної зміни свого зовнішнього вигляду. Зважитися вивчити проблему із зайвою вагою – вже половина шляху!!

Тепер про найцікавіше. У продуктивному схудненні вам допоможе дієта Дюка, яка з 2011 року зриває топові місця серед інших систем харчування. Назва дієти походить від прізвища його засновника – П’єра Дюка.

Доктор Дюкан – французький дієтолог, протягом 20 років, майже випадково, винайшов неймовірну дієту, яка не примушує голодувати, але при цьому зайву вагу тане на очах і більше не повертається! Популярність в Росії ця дієта придбала після виходу книги “Я не вмію худнути”, в якому дієтолог Дюкан виклав основні постулати своєї дієти.

У чому суть дієти Дюка?

Спробуємо описати нашу дієту в двох словах. Дієта Дюка заснована на вживанні максимальної кількості білків. Білки малокалорійні, а також енергії на їх перетравлення витрачатися набагато більше, ніж вони в собі містять. Насичення тримається довго за рахунок щільної структури їжі. До білків відноситься: м’ясо, риба, знежирені молочні продукти, яйця, квасоля і горіхи.

Найголовніше – вам не потрібно контролювати кількість з’їдаються продуктів. Їжте стільки – скільки хочете, але тільки допустимі продукти.

За рахунок низкоуглеводного харчування, тобто переважання білків, в організмі запускається і такий процес, як кетоз. Який виділяє кетонові тіла і спалює жирові відкладення.

У людей, які мають більше 10 кг зайвої ваги, кетоз запускається набагато швидше і вага йде ефективніше.

Щоб підтримувати протягом всієї системи живлення Дюка баланс вуглеводів, Дюкан ввів в дієту вживання вівсяних висівок і до точності розрахував необхідну кількість для кожного етапу дієти.

Основні етапи дієти Дюка.

Наша дієта може здатися суворої, але це не так і ви незабаром в цьому самі переконаєтеся. За часом дієта ділиться на 4 етапи :

Перший етап – Атака.

Агресивна назва, яскраво характеризує потрібну дію. Під етапом Атакою Дюкан розуміє вживання виключно білків. Цим самим провокуючи організм на кетоз. Якщо строго дотримуватися перший етап, то інші будуть подаватися легше як Вам морально, так і організму фізично. Атака триває не довго, залежно від кількості зайвої ваги: ??від 1 до 10 днів. За ці дні можна скинути до 7 кг.

Другий етап – Круїз.

Цей етап Вам здасться різноманітним і веселим відповідно до назви. Меню дієти Дюка круїзу в чергуванні білкових днів з білково-овочевими. Щоб не виснажувати організм вітамінами, Дюкан додає овочі. Схеми чергування можуть бути різні, для кого як комфортніше: від 1/1 до 5/5, тобто 1 день тільки білки, 1 день – білки + вуглеводи або 5 днів тільки білки і 5 днів – білки + вуглеводи. Схема 5/5 складна і стресова для організму, оптимальна 2/2 і 1/1.

на круїз сидіти доведеться, поки не досягнете бажаного ваги. У середньому від 2-х місяців до 0,5 року.

Третій етап – Консолідація.

Завдання Консолідації не знижувати вагу, а утримувати його на колишньому рівні при поступовому поверненні до звичайного режиму харчування. На Консолідації дозволяється іноді поїсти фруктів і влаштовувати смачні бенкети з солодощами та шкідливостями. Сидіти на третьому етапі дієти Дюка потрібно рівно стільки, скільки ви скинули і помножити на 10. Тобто якщо ви скинули 10 кг, то 100 днів триватиме етап Консолідація. Кожен скинутий 1 кг = 10 дням етапу Консолідації.

Четвертий етап дієти Дюка – це повне повернення до Вашої звичайному житті з додаванням кількох простих правил, до яких ви вже звикнете протягом всієї дієти. Прогулянки, вживання висівок, пити багато води і розвантажуватися на білках раз на тиждень.

Скільки можна скинути на дієті Дюка?

На дієті Дюка ви зможете скинути всі зайві кілограми, не вдаючись до голодовок і виснажливим тренуванням. Кілька простих правил і Ви не впізнаєте себе в дзеркалі. У перші 2-3 тижні вага активно йде – до 10 кг.