Дієта Дюка для вегетаріанців | Щоденні інструкції

Дієта Дюка для вегетаріанців | Щоденні інструкції Дієта Дюка для вегетаріанців

Дієта Дюка для вегетаріанців сповідує ті ж принципи, що і для людей, які їдять м’ясо. Єдина різниця в тому, що вегетаріанці можуть замінити м’ясо і птицю овочами, які мають ту ж поживну цінність.

Серед різних здорових дієт . яких люди дотримуються щодня, є одна спеціальна дієта . яка добре працює як для знаменитостей, так і для простих людей. Це всесвітньо відома дієта доктора П’єра Дюка.

Особливість цієї дієти в тому, що вона є режимом харчування з високим вмістом білка і низьким вмістом вуглеводів. Дієта Дюка складається з чотирьох фаз: атаки, чергування, закріплення та стабілізації. Продукти для дієти Дюка, багаті білком зазвичай включають в себе різні види м’яса та птиці. Але як використовувати цю дієту вегетаріанцям або людям, які дотримуються посту? Якому режиму харчування повинні слідувати вегетаріанці і ті, що постять? Відповідь на це питання ви знайдете в моїй статті.

Дієта Дюка для вегетаріанців

Дієта Дюка здається ідеальною, бо не змушує вас голодувати. Режим харчування на дієті припускає, що ви будете вживати продукти містять багато білка, мало вуглеводів і ще менша кількість жирів.

Перша фаза дієти є самою в важливою. Саме у фазі атака відбувається основна втрата ваги. Це відбувається тому, що в цій фазі, що не перевищує 10 днів, вам радять їсти тільки продукти багаті білком. Для любителів м’яса, птиці і яєць це не складе абсолютно ніяких проблем, а от вегетаріанцям доводиться лише гадати про те, що ж їсти в першій фазі.

Нижче я приведу варіанти того, чим вегетаріанцям можна замінити м’ясо на дієті Дюка .

Тофу

Один із самих здорових і найпопулярніший варіант заміни м’яса для вегетаріанців. Цей повністю вегетаріанський продукти виготовлений шляхом коагуляції сої і води. Тофу містить велику кількість білка і кальцію і практично не містить вуглеводів. Існує величезна кількість рецептів в яких використовується тофу, що гарантує вам відмінний режим харчування на дієті Дюка.

Соєве м’ясо

Цей продукт доступний у магазинах здорового харчування або в звичайних супермаркетах.

Молоко і молочні продукти

Друга частина продуктів, які ви можете вживати в першій фазі дієти Дюка, це молоко і молочні продукти. Тим не менш, ви повинні переконатися, що молочний продукт має низький вміст жирів. Знежирене молоко, нежирний сир, нежирний йогурт і сир стануть вашими улюбленими продуктами на 10 днів першої фази.

Друга фаза дієти Дюка додає овочі до вищезазначених білковим продуктам, так що ви можете включити наступні продукти:

Так що, як бачите, тільки лише перша фаза дієти Дюка можете створити деякі проблеми для вегетаріанців. Але тепер ви знаєте як до цього підготуватися?

Справжні ягоди годжі для дієти Дюка Лайк, якщо хочеш схуднути до літа