Дієта доктора Ковалькова, меню дієти Ковалькова сімейний розмір, відгуки

Дієта доктора Ковалькова, меню дієти Ковалькова сімейний розмір, відгуки. Дієта доктора Ковалькова сімейний розмір Методика схуднення доктора Ковалькова

Тип дієти – низькокалорійна

Спад ваги – 3-4 кг на тиждень

Тривалість – тривала система харчування.

Останнім часом завдяки телебаченню Доктор Ковальков став дуже популярною особистістю. Він регулярно беруть участь в передача присвячених дієтам та здоровому способу життя, коментує різні методики схуднення, дає рекомендації. У його клініці проходять курс схуднення безліч людей.

Доктор Олексій Ковальков вже більше 10 років лікує людей від ожиріння і надмірної ваги. За цей час він розробив власну унікальну методику схуднення. По ній худнуть сотні людей в різних країнах. Цю методику доктор Ковальков випробував на собі, схуднувши на цілих 55 кг. Основні положення своєї дієти він виклав у книзі: «Як схуднути. Стратегія перемоги над вагою ». Проте самостійно використовувати свою методику доктор Ковальков рекомендує тільки за відсутності серйозних хронічних захворювань. В іншому випадку краще проводити дієту під наглядом ендокринолога або кваліфікованого дієтолога.

Ось основні рекомендації доктора Ковалькова для схуднення:

– перш ніж починати знижувати вагу, необхідно провести очищення кишечника;

– правильна мотивація і психологічний настрій для зниження ваги;

– в раціоні повинні обов’язково бути овочі;

– достатнє і правильне споживання води;

– обов’язкове вживання вітамінно-мінеральних комплексів;

– сир і кисломолочні продукти обов’язково повинні в достатній кількості присутні в щоденному раціоні.

– щодня вживати ягоди і фрукти;

– виключення з раціону жирів і заміна їх корисними рослинними жирами;

– обмеження, особливо на першому етапі тваринних білків і заміна їх рослинними білками;

– скорочення вживання солі до 6 гр на добу;

– обов’язково рухатися, використовуючи посильні фізичні навантаження.

Вся методика доктора Ковалькова розділена на етапи.

Меню першого етапу

Перший етап дієти доктора Ковалькова – підготовчий або початковий етап, під час якого проводиться очищення кишечника та заходи з відновлення мікрофлори. Необхідно відмовитися від тістечок, цукерок, морозива, хліба, продуктів з борошна, картоплі, макаронів і білого рису. У раціон слід включити кисломолочні продукти а так само клітковину, яблука, грейпфрути, зелень і овочі. Тривалість даного етапу два тижні. Це досить важкий період, під час якого ви можете відчувати почуття голоду і дратівливість.

Меню другого етапу.

На другому етапі продовжується зниження ваги на тлі подальшої очищення кишечника і перебудови обміну речовин. Цей етап триває до тих пір, поки ваша вага не стабілізується. Обмеження на другому етапі не такі жорсткі. Раціон доповнюється нежирним сиром, білим м’ясом, рибою і морепродуктами.

Меню третього етапу

На третьому етапі закріплюються результати, досягнуті в попередні етапи дієти Ковалькова. Ви виробляєте власну систему харчування, якої необхідно дотримуватися все життя.

Відгуки про дієту доктора Ковалькова сімейний розмір самі позитивні. Вага йде поступово, але постійно. На дієті не відчувається почуття голоду. Вона збалансована і дозволяє худнути без шкоди для здоров’я. Крім цього, методика прищеплює навички правильного харчування, що гарантує від повторних збільшень у вазі.

Для більш детального знайомства з методикою рекомендуємо прочитати безкоштовно цікаву книгу доктора Ковалькова А. В. – “Як схуднути. Перемога над вагою »

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-