Дієта для зниження уровеня холестерину в крові

Дієта для зниження уровеня холестерину в крові Дієта для зниження уровеня холестерину в крові

Дієта для зниження уровеня холестерину в крові

Високий рівень “поганого” холестерину в організмі – одна з головних причин виникнення різних серцево – судинних захворювань, в тому числі інсульту. Існує спеціальна дієта на основі великої кількості рослинної клітковини і овочів. яка без ліків знижує рівень такого холестерину в крові на 30%.

Основу дієти складає соєвий білок у вигляді молока і соєвого м’яса. каші та інші продукти з вівса і ячменю завдяки високому вмісту клітковини, а також різні горіхи. в першу чергу мигдаль. З овочів рекомендую натискати на баклажани. І, неодмінно, в дієті повинні бути присутніми насіння подорожника блошиного. які продаються в аптеці. Вони не тільки знижують “поганий” холестерин, але і є ефективним проносним завдяки вмісту рослинного волокна оболонки.

Давно відомо, що на рівень холестерину в сироватки крові впливають чотири види жирів. які ми їмо, або, навпаки, не їмо:

– Насичені жири підвищують вміст холестерину в крові. Ними багаті жирне м’ясо, вершкове масло, сир. Чим менше цих продуктів у нашому раціоні, тим краще.

– Поліненасичені жири знижують рівень холестерину. Вони входять до складу соєвої, соняшникової, кукурудзяної олії, риби і морепродуктів, нежирних сортів птиці та молочних продуктів.

– Мононенасичені жири також знижують рівень холестерину, причому саме “поганого”. Цей вид жирів міститься в оливковій і арахісове олії, горіхах і авокадо. Багата ними дієта корисніша, ніж строгий знежирений раціон. Важлива одна тонкість: цими жирами слід заміняти інші жири. а не просто додавати їх в їжу.

Рекомендації щодо нормалізації “хорошого” холестерину в організмі.

1) розлюбив яєчню. У курячому яйці в середньому 275 мг. холестерину – майже денна норма дорослої людини. Безпечний максимум – 3 яйця на тиждень. Якщо ви не мислите сніданку без яєць, їжте одні білки – саме в жовтках міститься весь холестерин. Для омлету використовуйте одне яйце з жовтком на 2-4 білка. Для випічки замінюйте одне повноцінне яйце двома білками. Крім того, зараз можна купити яйця дієтичні – з вмістом холестерину на 15-50% нижче, ніж у звичайних.

2) Геть свинину. Нежирна яловичина – найбільш прийнятне м’ясо для стримування рівня холестерину. Чоловікам з високим рівнем холестерину (а вони, в силу особливості свого гормонального фону, більш беззахисні перед атеросклерозом) рекомндовалі 200 г пісної яловичини в день, і рівень холестерину у них падав у середньому на 18,5%.

3) “Сядьте” на яблучно – медову дієту. Яблука відмінно знижують рівень холестерину. Добова доза з двох яблук або півлітра свіжовичавленого яблучного соку за дванадцять тижнів призведе холестерин в норму. Мед містить стільки ж антиоксидантів, що борються з холестерином, що і яблука. Розчиніть чотири столові ложки меду в склянці води і приймайте щодня як ліки.

4) Не пийте обпалюючий кави. При кипінні в кави утворюються речовини, що підвищують вміст холестерину. Переважно крапельна кавоварка, що забезпечує невисоку температуру напою.

5) Не забудьте про червоне вино. Один стакан в день підвищує рівень “хорошого” холестерину. Біле вино дає менший ефект. (Є і в обмеженнях маленькі радості).

6) Вправляйтеся – хочаб більше ходіть пішки. А інтенсивні фізичні вправи (якщо вам це дозволено) здатні знижувати рівень холестерину самі по собі – за рахунок спалювання калорій в прямому полум’я “циклу Кребса” в працюючих м’язах. Під час навантаження кров інтенсивніше проходить через печінку, і “поганий” холестерин активніше перетворюється в жовчні кислоти (які виводяться печінкою в кишечник, а з кишечника – у навколишнє нас середовище).

крови, Диета, ячменя, яйцо, яйце, яйца, яичницу, яиц, являются, яблочного, яблочно, яблоки, яблок, эффективным, эффект