Дієта для зменшення шлунку – новини на Здоров’я

Дієта для зменшення шлунку – новини на Здоров’я Дієта для зменшення шлунку

«Якщо я багато їм, значить, у мене великий шлунок», – думає чергова Пампушка, лягаючи під скальпель. А чому ні? Адже реклама в клініках говорить: «Без болю і шрамів ідеальний вагу через рік, всього три дні в лікарні, і ви в порядку!»

У деяких випадках шлунок розрізається уздовж, зайва частина видаляється, в інших – стягують шлунок спеціальним силіконовим кільцем-бандажем і орган травлення як би ділиться на дві частини.

В обох випадках можливе дуже швидке схуднення. А з надмірною вагою йдуть багато неприємності, наприклад, задишка. Зайві кілограми наближають до таких небезпечних хвороб як діабет і гіпертонія. Чим менше кіло, тим менше проблем зі здоров’ям.

Але й протипоказання, про які не завжди говорять, теж є. Метеоризм. діарея, нудота, запаморочення, підвищене потовиділення. Потрібно повністю змінити режим харчування, їсти маленькими порціями, ретельно пережовуючи їжу, яку не можна при цьому запивати.

Операція порушить природний механізм травлення, так що необхідно дотримуватися спеціальної дієти, не навантажувати шлунок.

Інший метод – заповнення частини шлунка силіконовим чужорідним тілом. Це дуже дорога процедура, недоступна більшій частині жінок. Процедура відбувається без хірургічного втручання. І імплантат видаляється після досягнення бажаної ваги.

У кожному разі, скальпель, лікарі, операція – це останній засіб. І у світі чимало інших способів скинути вагу. Один з них – зменшення шлунка без хірургічного втручання.

Чому шлунок стає більше покладеного розміру? Це результат переїдання! Медики запевняють: щоб прийти в норму, потрібно просто їсти не більше, ніж зменшується на долоні. Чим цей спосіб краще операції? Після хірургічного втручання складно різко змінити свої звички і перестати закидати в шлунок зайві страви. А це загрожує черговим розтягуванням шлунка, яке супроводжуватиметься сильними болями.

Міняючи режим харчування поступово, можна впоратися з переїданням і, як наслідок, зменшити розтягнутий орган травлення.

Переїдання – проблема психологічна, голод тут не причому.

Почніть з малого: хочеться їсти? – відваріть 150 г каші. І їжте чайною ложкою, не поспішаючи. Зробіть 40 жувальних рухів на кожну ложку. На одну тарілку каші повинно йти хвилин 20! Зосередьтеся на їжі! Ніякого телевізора, радіо, порожніх розмов і непотрібних думок. Нехай цей процес перетвориться на медитацію для гурмана. І тоді навіть каша зможе стати делікатесом.

Звикли до каші? Тепер переходимо до дієти для зменшення шлунку.

Головне і, мабуть, єдине правило: їсти кожні чотири години по 2-3 столові ложки. У перервах їсти не можна. НІЧОГО! Цукерочки, яблучка, сухарики – нічого!

Калорійність в цій дієті не вказується. Звичайно, краще виключити борошняне, солодке, майонез і тому подібні продукти. Ефект буде значніше!

Зразкове розклад такий: у 7 ранку ви снідаєте, в 11 снідаєте знову. У 15:00 – обід, в 19:00 – вечерю. Якщо не під силу, в 11 вечора можна перекусити – знову ж 2-3 ложки!

І пам’ятайте: коли ви досягнете бажаних результатів, потрібно продовжувати харчуватися правильно, не переїдати. В іншому випадку, шлунок знову розшириться до колишніх розмірів.