Дієта для схуднення від доктора Сергія Агапкина: меню, рецепти, відгуки

Дієта для схуднення від доктора Сергія Агапкина: меню, рецепти, відгуки Дієта для схуднення від доктора Сергія Агапкина: меню, рецепти, відгуки

Правильне харчування, здоровий спосіб життя, схуднення без наслідків для здоров’я – теми, які в даний час дуже актуальні. Серед багатьох методик схуднення осібно стоїть дієта Сергія Агапкина, яка дозволяє позбутися зайвих кілограмів без голодування і виснажливих фізичних навантажень.

Хто такий Сергій Агапкин

Методика оздоровлення Сергія Агапкина стала популярною в 2010 році, коли її автор був запрошений в якості ведучого на телепередачу «Про найголовніше». Тим часом, у вузьких колах він відомий досить давно, причому в різних іпостасях – як лікар і фахівець з фізіології та лікувальної фізкультури, ректор Інституту Традиційних Систем Оздоровлення, голова Московського йогатерапевтіческого суспільства, кандидат психологічних наук.

Строго кажучи, систему харчування, запропоновану доктором, не можна назвати дієтою у звичному розумінні, скоріше, це рекомендації, дотримання яких дозволить позбутися зайвих кілограмів, поліпшити самопочуття і придбати впевненість у собі. Доктор Агапкин при цьому підкреслює, що позбавлення від зайвої ваги – процес тривалий, тому не варто чекати швидких результатів і опускати руки, якщо ефект не буде помітний відразу ж.

Основні правила дієти доктора Агапкина

1. У раціон необхідно включати кефір, кисляк і ряжанку, оскільки вони містять безліч корисних речовин, але в той же час низькокалорійні. При цьому не слід забувати, що вживання кисломолочних продуктів протипоказано людям з хронічними захворюваннями кишечника і шлунку (наприклад, страждаючим гастритом).

2. Всупереч поширеній думці про користь зеленого чаю, дієта Сергія Агапкина припускає відмову від нього, оскільки цей напій багатий пуринами, надлишок яких становить небезпеку для суглобів.

3. Відмова від кондитерських виробів і цукру – принцип, стандартний для переважної більшості дієт. Замінити солодощі можна сухофруктами і медом.

4. Поступово збільшується фізичне навантаження – рада, яка, як і попередній, вельми поширений. Оптимальними видами вправ доктор називає плавання, аквааеробіку, біг у помірному темпі

5. Вживання продуктів, багатих на клітковину, яка покращує стан шлунку, кишечника і всіх органів травлення.

6. Включення в щоденний раціон висівок (не менше 20 грамів). При цьому доктор Агапкин радить перед початком прийому проконсультуватися з фахівцем, оскільки існують певні протипоказання до подібного виду оздоровлення.

7. Відмова від алкоголю, який не тільки шкідливий сам по собі, але при цьому ще й уповільнює обмін речовин і сприяє появі зайвих кілограмів. Під забороною також фаст-фуд, модифіковані жири і газовані напої.

8. Необхідно частіше приймати їжу (не менше п’яти разів на день), але при цьому вдвічі зменшити разові порції і не переїдати – ще одне правило дієти доктора Агапкина.

9. Слід відмовитися від будь-яких лікарських засобів, що допомагають знизити вагу. Ефект від їх прийому, на думку доктора Агапкина, якщо і є, то дуже нетривалий. Більше того, існує ризик виникнення захворювань внутрішніх органів, тому «здоровим» такий спосіб схуднення назвати ніяк не можна.

Варто відзначити, що в даний час в інтернеті можна побачити чимало сайтів, які пропонують розробку індивідуальної дієти з урахуванням рекомендацій Сергія Агапкина. Сам доктор попереджає, що подібним чином діють шахраї, тому ні в якому разі не потрібно відгукуватися на подібні заклики. Принципи дієти Сергія Агапкина досить універсальні і прості і будь-хто може ознайомитися з ними абсолютно безкоштовно . як на нашому сайті, так і на інших.