Дієта для схуднення рук, меню, харчування та комплекс вправ –

Дієта для схуднення рук, меню, харчування та комплекс вправ – Дієта для схуднення рук

Дієта для схуднення рук – поняття абсолютно неоднозначне. Бажаючи надати витонченість цієї частини свого тіла, доведеться не тільки змінити свій раціон, а й приділити увагу спеціальним вправам, що дозволяє опрацювати потрібні м’язи. Наша стаття пропонує вам зразкове меню дієти і ряд нескладних вправ.

Основні рекомендації

Ви можете вибрати будь дієтичний план харчування, адже жодне поєднання продуктів не може забезпечити спрямований вплив саме на зону рук. Оскільки прибираючи зайві кілограми, ми попутно зобов’язані «підгодувати» м’язову тканину, в меню повинні бути присутніми продукти, багаті протеїнами. Цукор, солодощі та жирні продукти, а також алкоголь і газована вода знаходяться під повною забороною. Дієтологи рекомендують в період дієти дотримуватися рясний питний режим – в пріоритеті трав’яні настої, зелений чай і чиста вода.

Зразок меню дієти для схуднення рук

    Сніданок: нежирний сир – 100 г, склянка ягід, тост і зелений чай з невеликою кількістю натурального меду Другий сніданок: зелене яблуко Обід: чашка овочевого відвару, скибочку риби, запеченої з овочами і відвар шипшини Полудник: грейпфрут Вечеря: велика порція овочевого салату, тост з висівкового хліба, яблуко і стакан мінеральної води

Приблизний комплекс вправ для схуднення рук

На першому етапі обов’язково розімніть руки, зробивши ряд кругових рухів і махів, після чого вам потрібні невеликі гантелі.

Опустіть руки з гантелями вздовж тіла. Одночасно згинайте їх в ліктях (долоні повернені до себе) і повертайтеся в ІП. Повторіть вправу, але при цьому підтягуйте гантелі, повернувши кисті рук тильною стороною. Трохи зігніть ноги, а корпус нахиліть вперед (він повинен бути паралельний підлозі). Притиснувши руки до корпусу, випрямити їх, а потім зігніть в ліктях, опускаючи гантелі вниз, і знову поверніться в ІП. Встаньте прямо, руки з гантелями витягніть перед собою паралельно підлозі. У швидкому темпі схрещуйте руки. У положенні стоячи виконуйте рухи, що нагадують бокс, поперемінно різко «викидаючи» руки вперед, виробляючи «удар» і повертаючись в ІП. Встаньте прямо, руки опустіть вниз. Згинаючи руки, одночасно підтягуйте кисті рук до грудей і опускайте вниз.

Дієта для схуднення рук благотворно позначиться на всьому організмі в цілому, головне – планомірно дотримуватися поставленої мети. Бажаємо вам успіху в її досягненні!