Дієта для сушки тіла: меню для жінок і чоловіків по днях, відгуки

Дієта для сушки тіла: меню для жінок і чоловіків по днях, відгуки Дієта для сушки тіла, меню

Багато хто вважає, що сушка тіла – це звичайна дієта для схуднення. Але насправді це різні поняття, які не варто плутати. Термін «сушка» спочатку з’явився в середовищі бодібілдерів для позначення процесу позбавлення від підшкірного жирового прошарку, завдяки чому акцентується більше уваги на рельєфі м’язів.

Слід зазначити, що сушка тіла для чоловіків дещо відрізняється від сушки для жінок, що обумовлено не тільки фізіологічними відмінностями, а й цілями, які переслідує дана дієта. У будь-якому випадку це досить тривалий і серйозний процес, який передбачає таку організацію харчування, завдяки якій зникає тільки жир, а тіло стає рельєфним і підтягнутим.

Дієта для сушки тіла по днях

Під час сушіння дуже важливо пам’ятати, що м’язи розпадаються швидше, ніж жир, тому їм потрібно посилена підтримка у вигляді силових і кардіонагрузок. М’язи – це одне з основних джерел енергії, тому якщо їх стає менше, то вага починає набиратися набагато швидше, так як з жирової тканини витрачається менше калорій. Тому основною метою сушіння є збереження м’язів і знищення жирів.

Щоб скласти зразкове меню, необхідно враховувати, що дієта для сушіння тіла обов’язково включає в себе набір таких основних продуктів:

    Яйця Риба Нежирне м’ясо Молочні продукти (знежирені) Каші (гречана, пшоняна, вівсяна, кукурудзяна). Бобові Овочі та фрукти

Більшість дієт на сушінні розраховане на 7 днів. Основний акцент необхідно робити на три основні прийоми їжі, між якими слід влаштовувати невеликі перекуси із зазначених вище допустимих продуктів.

Для ефективної сушки м’язів рекомендується наступна дієта по днях.

1 день

На сніданок – вівсяні пластівці, протеїновий коктейль, солодкий чай;

На обід – курячий бульйон, відбивні, гречана каша, салат;

На вечерю – смажена риба з свіжими овочами;

2 день

На сніданок – філе нежирної червоної риби, гречані пластівці, солодкий чай, лимон;

На обід – суп з кольоровою капустою, куряча грудка, овочі;

На сніданок – манна каша, родзинки, протеїновий коктейль;

На обід – рисовий суп, перець, фарширований капустою, солодкий чай, лимон;

На вечерю – два яйця некруто, протеїновий коктейль;

7 день

На сніданок – тушкована риба овочами;

На обід – розсольник, куряча грудка, рисова каша, сік;

На вечерю – протеїновий коктейль, яблуко.

Необхідно пам’ятати, що високоінтенсивні тренування, спрямовані на зниження підшкірного жиру і збереження м’язової маси, будуть неефективними без правильно складеної і адаптованої під цю мету дієти.

Дієта для сушки: меню для жінок і дівчат

Сушка тіла для жінок здійснюється за такими ж принципами, що і для чоловіків. При правильній навантаженні і грамотному харчуванні за 3 місяці жінка може втратити до 30 кг своєї ваги. Причому якщо сушку тіла для дівчат виконувати з дотриманням всіх правил, то зникне тільки жир, а м’язи залишаться і тіло стане гарним і рельєфним.

Дуже важливо для жіночого організму відмовлятися від вуглеводів поступово. Спочатку необхідно виключити солодке, фаст-фуд і інші швидкі вуглеводи. Можна вживати невелику кількість хліба і каш. Цей період зазвичай триває 1 тиждень. У цей час необхідно вживати 3 грами вуглеводів на кожен кілограм ваги.

Меню для чоловіків на час сушіння

Сушка тіла для чоловіків побудована на тому, що чим більше в тілі жирової маси, тим більше потрібно додавати в свій раціон білків і менше вуглеводів. Тобто, якщо при звичайних тренуваннях білки-жири – вуглеводи повинні знаходитись у співвідношенні 2-2-6, то при сушінні навпаки: 6-2-2.

Не можна повністю відмовлятися від прийому вуглеводів і жирів, оскільки це може завдати шкоди здоров’ю. Кількість білка не повинно перевищувати 3-4 грами на кожний кілограм ваги.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • сушка тіла для жінок
  • відгуки про дієту сушка тіла для жінок