Дієта для спалювання жиру – SportsWiki енциклопедія

Дієта для спалювання жиру – SportsWiki енциклопедія Дієта для спалювання жиру № 1 [правити]

Автор даної дієти – відомий тренер і просто хороша людина Нік Нилссон. Ця стратегія мені якось відразу сподобалася: все досить просто і по справі. Рекомендую.

КРОК 1: принаймні, три дні з різким обмеженням вуглеводів в раціоні (хтось вважатиме обмеженням 100 грам, хтось 25-30, істина, як завжди, лежить десь посередині). На цьому ж кроці ми суттєво піднімаємо споживання білка (2,5-3 грама на кіло ваги), а також додаємо корисні жири – омега-3 і / або МСТ. І – багато, багато п’ємо.

КРОК 2: весь день їмо фрукти і нічого крім фруктів. Абсолютно будь-яких. Секрет тут у тому, що ви втратите ще більше води (почнете ви її втрачати ще на першому кроці – разом з глікогеном), причому, піде вона, в основному, під шкіри.

КРОК 3: він теж триває один день і полягає в тому, що ви піднімаєте споживання протеїну до 3-4 грам на кіло вашої ваги, утримуєте на середньому рівні споживання вуглеводів і води (вуглеводів потрібно стільки, щоб, разом з білком, практично покривати ваші денні енерговитрати; води – 1,5-2 літра в день). А ще додаємо креатин, багато креатину (20-25 грам). Який сприятиме тому, що м’язи знову наллються водою (глікоген вони будуть черпати з вуглеводів). Ах так, для того, щоб вода гарантовано пішла в м’язи, а не під шкіру, різко обмежте споживання солі. І ввечері цього дня ви будете виглядати «на всі сто»! Ось так от!

Дієта для спалювання жиру № 2 [ред]

Щодо того, хто є автором цієї дієти, впевненості у мене немає, тому будемо вважати її чимось на зразок «народної творчості». Ця дієта для спалювання жиру-складніша; вона більшою мірою орієнтована на підготовку до змагань. Але навіть якщо ви і готуєтеся всього-навсього до виходу на пляж, а не на змагальний подіум, спробувати її варто. Тут виділяються дві абсолютно різні фази, протягом кожної з яких потрібно дотримуватися ряду простих (для викладу, не для дотримання) правил.

Фаза 1 – високопротеиновая

Почніть прийом жиросжигателя (дуже підійшов би кленбутерол – він змушує організм перемикатися на використання в якості палива жиру під час обмеженості вуглеводів в раціоні і не зачіпати м’язи, але це ж для «хіміків».)

Знизьте кількість вуглеводів в раціоні до 25-30 грам (це – ідеал, в реальності добре, щоб у вас вийшло 50-70 грам). Бажано, щоб вуглеводи ви отримували, в основному, за рахунок клітковини (ну так, вона ж не засвоюється. Загалом, що їмо, що не їмо).

Приймайте вуглеводи тільки в першій половині дня, бажано, під час першого прийому їжі. Підніміть споживання протеїну до 3-4 грам на кіло вашої ваги (все одно калорійність раціону буде недостатньою для того, щоб покрити всі ваші енерговитрати). Розбийте весь білок на 7 прийомів і їжте його кожні дві з половиною години. Випивайте, принаймні, 3-4 літри води (звичайної води!); краще – 5-6. Намагайтеся вдаватися тільки до легкої фізичної активності (в іншому випадку ваш організм може не витримати і кинути «в топку» ваші улюблені м’яза).

Постарайтеся по максимуму виключити з раціону сіль (якщо почнуться судоми, прийміть трохи натрію). Тримайте такий режим не більше 2-3 днів

Фаза 2 – вуглеводна

У перший день їжте приблизно по 33 грами вуглеводів кожні 2,5-3 години (це вийде 200-250 грамів на добу; зрозуміло, що тут потрібно виходити з власної ваги: ??у кого він близько ста і вище, можна їсти і по 50 грам з тією ж періодичністю, тендітним жінкам варто себе обмежити 25 грамами. Якщо ж ви – не спортсмен, можете сміливо доводити загальна кількість вуглеводів в денному раціоні до 400 грам і навіть трохи вище, розбиваючи їх на 6-7 прийомів). < / p>

Різко скоротіть прийом води – не більше 50 мілілітрів з їжею, Вуглеводи повинні бути «повільними» (хоча, як на мене, той же рис непогано було б розбавляти, наприклад, курагою, іноді можна додати чогось і дуже « швидкого », начебто джему). Якщо м’язи втрачають наповненість, стають плоскими, додайте вуглеводів (краще «швидких»). Тримайте такий режим 2 дні.

ПРАВДА Ж, нічого складного немає? ЯКЩО ВИ дізнатися щось нове, ТИМ БІЛЬШЕ, ТО, ЩО виявитися корисним, МЕНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ тільки порадіти: ЗНАЧИТЬ, МОЙ ТРУД був не марним. НУ, А ЯКЩО ВСЕ ЦЕ БУЛО ВАМ І так знайомо, не впадайте у відчай – ПОВТОРЕННЯ СТАРИХ ІСТИН часом дозволяють побачити в них щось нове, не розглянуті РАНІШЕ. БУТИ МОЖЕ, ТО, У ЧОМУ І ПОЛЯГАЄ СЕКРЕТ УСПІХУ.