Дієта для преса для чоловіків, що стежать за собою |

Дієта для преса для чоловіків, що стежать за собою | Дієта для преса для чоловіків

08.12.2011 | Автор: dietolog

Дієта для преса для чоловіків

Як відомо, чоловіки приділяють значно менше уваги своїй фігурі, ніж жінки. Цікаво, що сильна стать в принципі не хвилює свій зайву вагу, але серед них є звичайно винятки. Організм чоловіки менш схильний до того щоб набрати вагу, ніж організм жінки. Тому для того щоб набрати вагу чоловічій статі треба сильно постаратися або вести дуже пасивний спосіб життя, захоплюючись алкоголем. Буває ще така повнота, яка настає в результаті якого-небудь захворювання.

Багатьом жінкам, як відомо, подобаються чоловіки з гарним, підтягнутим тілом. Для того щоб досягти такого результату, не обов’язково круглими цілодобово сидіти в спортзалі, займаючись легкою або важкою атлетикою. Найчастіше для цього достатньо лише підкачати прес, а щоб процес просувався набагато швидше слід дотримуватися певного режиму харчування.

Дієта для преса для чоловіків . якраз спрямована на те, щоб максимально швидко домогтися бажаного результату. Чоловічий організм і жіночий організм відрізняються один від одного. Наприклад чоловіки в день витрачають більше калорій, вживають більше вуглеводів, що не перетворюються в жир. У зв’язку з цими факторами ясно, що чоловіча дієта значно відрізняється від жіночої.

У цій дієті багато залежить від того, що ви будете їсти і в яких кількостях. Висококалорійної, жирної і солодкої їжі необхідно сказати стоп. А от страви з бобових рослин і салати – дуже допоможуть для швидкої прокачування чоловічого преса. Нормальне харчування і нормальна підготовка – ось сама суть

. Необхідно привчити себе харчуватися по режиму, тобто щодня приймати їжу в один і той же час. І щоб кожний прийом їжі відповідав, тому часу доби до якого належить.

    сніданок обов’язково повинен бути щільним обід: перше, гаряче, салат (три страви) вечеря: легка, швидко переробна їжа

Дієта для преса для чоловіків

Для того, щоб дієта для преса для чоловіків давала видимі результати, необхідно вести активний спосіб життя. Здійснювати піші прогулянки, і кілька разів на тиждень приділяти час спорту. Але це не говорить про те, що прийшовши в спортзал необхідно відразу мчати до снарядів. Зовсім ні. Набагато ефективніше будуть такі вправи, як присідання, віджимання і звичайно прокачування преса. При прокачуванні преса спалюється зайвий жир і живіт набуває сексуальні форми. Правильно він робиться таким чином: необхідно лягти на підлогу так, щоб спина не прогиналася і піднімати ноги під кутом 90 градусів. Спочатку цю вправу потрібно робити не більше 10 разів. Воно може супроводжуватися хворобливими відчуттями, але нехай вас втішає той факт, що ваша фігура стає більш привабливою. Спортивні заняття заряджають вас енергією, бадьорістю і дарують гарне тіло.

Після занять спортом зазвичай збільшується відчуття голоду, але не в якому разі не нападайте на жирну і важку їжу. Дуже корисним буде з’їсти 100 грам кешью і 200 грам сметани. На час перетворення своєї фігури краще відмовитися від пива, і взагалі від всіх алкогольних напоїв.

Як бачимо нічого складного в дієті для чоловічого преса немає. Головне дійсно захотіти змінити себе, і йти до поставленої мети. Вже через тиждень ви побачите результати. Домігшись того, до чого ви прагнули ваша самооцінка підвищиться і ви станете улюбленцем жінок!

Інші цікаві статті:

завантаження.

Крім того, цікаво почитати:

Дієта для преса чоловіків Дієта для преса чоловіків, які хочуть стати краще Почали займатися спортом? Значить треба правильно харчуватися. Багато чоловіків, які тільки-тільки почали займатися спортом, стикаються з таким питанням: що можна їсти? Сьогодні можна. Дієта для ніг і стегон Дієта «Бізнес-леді» для стрункості стегон і ніг Для того щоб мати гарні ноги і стегна необхідно дотримуватися дієти для ніг і стегон. Така дієта вважається ідеальною при дотриманні нижчеописаній інструкції. Дієта повинна. Дієта для Преса Дієта для преса – всього лише декількох правил! Ще нікому зайва вага не приходив на допомогу. Жир на талії і боках виглядає дещо не естетично, а також може призвести до тяжких. Дієта для хворих на виразку шлунку З виразкою шлунка жартувати не можна, адже це досить серйозне захворювання, яке вимагає правильного харчування та дотримання жорсткої дієти. Дієта для хворих на виразку шлунку сприяє зняттю гострого болю, а також повному загоєнню виразки. Дієта для потовстіння Сьогодні дуже багато говориться про проблему зайвої ваги: ??причини виникнення ожиріння, як з ним боротися і яким чином утримати вагу на нормальному рівні. Але чомусь ми забули про проблему збільшення.

Також:

  • Харчування для швидкого схуднення в області живота та підкачування преса