Дієта для очищення шкіри обличчя, дієта для чищення шкіри

Дієта для очищення шкіри обличчя, дієта для чищення шкіри Як харчуватися для очищення шкіри обличчя?

Ми часто чуємо, що причини поганого стану шкіри можуть лежати у внутрішніх проблемах. Так значить, вирішивши їх, ми зможе посприяти очищенню своєї «оболонки»? Це дійсно так. Одним їх визнаних засобів, що допомагають організму боротися з різними захворюваннями, є дієта. Існує і спеціальна дієта для очищення шкіри обличчя і тіла. У чому її секрет?

Принципи дієти для очищення шкіри

Чому на шкірі з’являються прищі? Говорячи простіше, через надлишок шкірного сала і поганого очищення від нього шкіри. Жир закупорює пори, не дає їм дихати, в результаті розвивається запалення і з’являється прищик. Дієта для чищення шкіри спрямована на те, щоб змусити організм виробляти менше шкірного жиру. Висновок напрошується сам собою – значить, потрібно вживати менше жиру. Зізнайтеся, ви ж помічали на ранок після рясної вечері, особливо з солодощами, пару нових прищиків на обличчі? Правильно, організм не зміг переробити весь обсяг надійшов в нього жиру і направив частину «в запасники», відклавши в тому числі і в підшкірний шар.

Ви вже зрозуміли – дієта для очищення шкіри обличчя від прищів повинна бути маложирна. Але є ще кілька умов, який потрібно дотримуватися, і тоді вона стане ще більш результативною. Отже, пам’ятайте:

    Дієта для чищення шкіри передбачає в першу чергу налагодження роботи кишечника. Якщо він працює погано, токсини не виводяться з організму, відбиваючись і на стані шкіри. Тому всі рекомендації, спрямовані на поліпшення травлення, справедливі і для нашого випадку. Мінімум гострого, жирного, копченого і солоного; перевагу вареному і хлопець, свіжим овочам і фруктам, що містить клітковину; по можливості виключити алкоголь і кофеїн. Крім цих заходів, слід вжити і кроки, які принесуть користь безпосередньо шкірі. Добре впливає на неї вітамін Е, та й інші також потрібні, значить, дієта для очищення шкіри обличчя повинна бути насичена продуктами, багатими вітамінами. А це все ті ж овочі і фрукти. З них краще сформувати окремий прийом їжі. Підійдуть свіжовичавлені соки і компоти.

Фіточаї непогано доповнять інші заходи. Рекомендується заварювати кору слизького в’яза, ромашку, сафлору. Вони нададуть позитивний вплив на очищення шкіри.

Дієта – це тільки початок

Також:

  • дієта для очищення шкіри
  • їжа для похудання в обличчя