Дієта для обличчя – Найцікавіше в блогах

дієта для обличчя – Найцікавіше в блогах Дієта для обличчя

Це цитата повідомлення галіна5819 Оригінальне повідомлення

Дієта для обличчя

“Ось вона танцює одна, але з трьома підборіддями”, – так казав герой фільму “На Дерибасівській гарна погода, або на Брайтон-Біч знову йдуть дощі” Леоніда Гайдая. Погодьтеся, не найприємніше висловлювання. Тому підборіддя у жінки повинен бути тільки один!

Дієта для обличчя Дієта для обличчя

Це цитата повідомлення natalja1312 Оригінальне повідомлення

Дієта для обличчя

“Ось вона танцює одна, але з трьома підборіддями” – так казав герой одного фільму Леоніда Гайдая. Погодьтеся, не найприємніше висловлювання. Тому підборіддя у жінки повинен бути тільки один!

Як схуднути тілом ми вже приблизно знаємо, а от що робити, якщо фігурою в цілому начебто задоволені, а ось щічки і намітився подвійне підборіддя псують всю картину? Тонке обличчя збавляє вам кілька кілограмів в очах оточуючих, а повне, навпаки додає. Не буває дієт, які б впливали тільки на одну частину тіла. Але, якщо дотримуватися певних правил, ваше обличчя схудне в першу чергу. І результат буде помітний вже через кілька днів.

Перше. Пийте багато води! Не менше двох літрів на день. Наш організм влаштований так, що при нестачі вологи він починає її “відкладати”, що викликає набряки обличчя, рук або ніг. А якщо рідини в організмі достатньо, то вона сама виводиться з організму без особливих клопотів. Найкорисніше пити чисту або мінеральну воду без газу або зелений чай.

Друге. Вживайте менше солі. Вона затримує воду в організмі, що знову ж викликає набряки. Дуже багато солі міститься в напівфабрикатах, консервах, фаст-фуді. А також в чіпсах, сухариках, і всіх тих закусках, які ми так любимо до пива.

Третє. Відмовтеся від алкоголю. Вино, пиво, лікер – все це знову ж затримує вологу, до того ж алкоголь як такий – один з найбільш калорійних продуктів на світі!

Четверте. Їжте побільше свіжих овочів і фруктів! По-перше, вони покращують колір обличчя, а по друге, знову ж таки – в них багато вологи!

П’яте. Приймайте кальцій. Якщо кожен день в організм надходить не менше 1,2 мг кальцію, ви худнете швидше. Кальцію багато в молоці, сирі, рибі, горіхах, сухофруктах. І зовсім не обов’язково вибирати знежирені продукти: тваринний жир в розумних кількостях необхідний людині: Добова потреба жирів становить 90 г, в тому числі рослинних – не менше 25 м.

Шосте. Кожен день 250 калорій виключайте і 250 – спалюйте. Щоб схуднути на 0,5 кілограма, потрібно спалити 3500 калорій. Почніть з малого – позбавляйтеся від 500 калорій в день, і дуже скоро ви помітите результат спочатку на обличчі, а потім і на всій фігурі. 250 калорій можна спалити шляхом 30-хвилинної прогулянки, а ще 250 виключіть за рахунок десертів: замініть морозиво йогуртом, а печиво – бананом.

Вправи для обличчя

• Розтягніть якнайсильніше губи, максимально напружте м’язи і вимовляєте літери І, А, У.

• Широко відкрийте рот і як можна сильніше скрутіть мову.

• Сядьте прямо перед дзеркалом. Втягніть щоки, потім надійти їх. Спочатку одну, потім іншу.

• Посміхніться однією половиною рота, опускаючи і піднімаючи куточок рота. Те ж саме з іншою половиною. Вправа корисно при товстих щоках.

• Сядьте прямо, подивіться на стелю, витягнувши шию. У цьому положенні поверніть голову так, щоб дивитися на стелю над правим плечем. Поверніть голову вперед, опустіть підборіддя до правого плеча. Те ж саме в іншу сторону.

Проробляйте ці нехитрі вправи кожен день і вже через тиждень-другий ви обов’язково виявите результати! Причому не тільки на обличчі!

Також:

  • мелений льон користь