Дієта для ніг і живота. Вправи для схуднення в області живота і ніг. Відгуки. Правильне харчування

Дієта для ніг і живота. Вправи для схуднення в області живота і ніг. Відгуки. Правильне харчування. Дієта для ніг і живота. Вправи для схуднення в області живота і ніг.

Тебе не влаштовують деякі частини тіла? Влаштують! Потрібно попрацювати для цього.

Є один дуже хороший китайський метод, який допомагає схуднути стегнах, животу і ногам. Уважай на незвичайність методу і винось його на практичне використання. Суть методу – «наслідування» різним тваринам і птахам. Китайці називають його дієтичним методом.

Вправи для схуднення в області живота і ніг.

Наслідування черепашке.

Зігни ніжки в колінах і ставай в позу «містка». Підводь поперек якнайвище. Руки, поставлені вертикально, повинні підтримувати твоє тулуб. Притримуючи таке положення, зроби три шажочки (три вліво, три – вправо). Повтор вправи – три – чотири рази.

Наслідування горобцю.

Нахилися вперед трішечки. Руки помісти на коліна. Підборіддя вгору підніми. Коліна тримай трохи зігнутими. Ось в такому поєднанні – положенні необхідно підстрибнути трішки вперед. При «приземленні» пальчики ніжок і ручок нехай відкидаються назад. Повтори десять разів.

Наслідування лисичці.

Сідай таким чином, щоб ручки твої упиралися в підлогу. Тіло наклони вперед. П’яти – вгору. Дивись прямо. Руки на коліна опусти. Повільно опусти верхню частину тулуба (на підлогу). Рухай руками (теж – повільно), намагаючись імітувати тварина, в яке ти «перетворилася». Підсумок: ти повинна опинитися з ногами витягнутими, голова – догори. Як тільки ручки упрутся в підлогу, піднімися (в повільному темпі). Коліна не можна при цьому згинати, ноги від підлоги не відривати. «Продовж» вправа до п’яти разів.

Наслідування ведмедю.

Вставай на карачки, упираючись руками і ногами в підлогу. У положенні такому рухайся вперед. Роби так: спочатку «шагай» лівою ногою і лівою рукою, потім – правими. Ноги в області колін згинати взагалі не рекомендується. Така вправа не тільки прибирає жири з тіла, але і сприяє поліпшенню припливу крові. Ще виводить з усього організму солі непотрібні.

Наслідування алігаторові.

Твоє тіло – на підлозі. Руки – під прямим кутом до тулуба. Піднімаючи ногу вперед (ліву), тобі потрібно потягнутися. Залишся в позі такий секунди три і повернися в попереднє положення. Те ж повтори і з правою ногою. Вправа розрахована на п’ять разів для кожної ноги.

Е слі твоя велика «проблема» – жир на животі – роби наступні вправи. Можеш вважати, що це частина дієт:

Підняття тулуба. Приготуйся лягати на підлогу. Свої ніжки в колінах зігни. Руки розмісти за головою. Потім розведи лікті по сторонах. «Відірви» корпус від підлоги, коли будеш вдихати. Піднімись, без поспіху, до своїх коленкам. Коли будеш видихати – повертайся у вихідне положення. «Скручування». І це вправа робиться лежачи на спинці. Ноги повинні «застигнути» в зігнутому стані. Поклади під голову руки, розвівши лікті по сторонах. Лежи так, затримуючи дихання. Будеш вдихати – відривай лопатки і голову від підлоги. При відривання таз підводь. Твій видих – шлях до повернення до вихідної позиції. «Геть животик!». Ліву ніжку підніми і зігни. Ліву просто витягни. Ліву ручку вгору підніміть. Праву витягай і якби мала паралельно нозі. Тепер зігни праву ногу, одночасно витягуючи ліву. Вправа походить від п’яти до десяти разів. Не забувай про те, що цю вправу потрібно робити для лівої руки і для правої руки.

Вправи – це тільки початок. Потрібно не їсти після шостої години вечора, качати прес, бігати вечорами і зранку. Твоя їжа: морквина, салатики, фрукти, пару плиточок шоколаду. Твоє питво: несолона мінералка, сік, чай без цукру, вода питна.

Якщо твоя «проблема» – жир на ногах – дивись, як ситуацію необхідно рятувати:

Дієта для ніг і живота.

В АРІАНТА сніданку:

Чай без цукру, рис з овочами, м’ясна запіканка (сто грамів). Запечене філе з курочки, чай зелений (теж без цукру), бутерброд з маслом і сиром. Хліб житній (двадцять грамів), відварний язик яловичий, салат з морковочки і капусточки (двісті грамів), омлетик (з одного яйця).

В АРІАНТА вечері і обіду:

Борщ на бульйоні рибному (двісті п’ятдесят грамів), салат з паприки і капусти (сто п’ятдесят грамів), будь-який сік (стать стаканчика). Солянка (двісті грамів), курага, рагу (сто грамів), тушкована говядинки (сто грамів). Салатик з крабових паличок і капусти, кілька невеликих шматочків хліба, борщик на овочевому Бульончик.

Відгуки, думки про дієти:

Лерка: Мені подобається зовнішній вигляд дівчат з реклами. І вони не схожі на тих, хто ходить по вулицях і перехресть. Таких, як в рекламах, в житті не буває. Я сиджу на різноманітних дієтах. Але тільки тоді, коли чоловік у відрядженнях. Він проти всіх моїх схуднень.

Віра: Подивіться на третя вправа, спрямоване на схуднення живота. Воно мені не тільки сподобалося, але й допомогло неймовірно. Я тільки і його робити буду. Але я відмовилася від морозива! І тістечка з тортиками я теж вже не їм. Тяжковато…. Так, що й словами сказати про це складно. Стільки ж всяких смакота в магазинах. Скупила б усі, якби був необмежений потік фінансів.

Тамірочка: Не можу їсти хліб. У дитинстві, швидше за все, мене перегодували неабияк ім. Мене чоловік нагороджує за те, що я так дивлюся за собою. Чим – догадуйтеся самі. Але мені добре від того, що чоловік не забороняє йти на будь-які жертви, щоб дивитися за своїм тілом як слід. Він худеньких любить. І боїться, що я одужаю хоча б на кілограммчік.

Світланка: У мене ноги були дуже негарними. Але я на велотренажері покаталася пару місяців. Результати є! Їх всі помітили. Ніжки стали такими привабливими, що я тепер можу і спіднички коротенькі носити. І самі – самі коротенькі. Хлопець ревнує, звичайно, але йому подобається дуже. Він каже, що сили волі на подібні «експерименти» у нього б ніколи не вистачило. Але він так мною пишатися, що й сам не очікував. Він ніколи не любив гіпермаркети і бутіки. Але він, незважаючи на це, купив мені п’ять спідничок і три пари сексуальних колготок! І не було ніякого свята…. Він це купив просто так, щоб порадувати мене.

Рітусік: Мені пощастило: я на аеробіці і на дискотеках «відриваюся». І не видно, що з фігурою був колись непорядок. Спорт – рулить. І дієт ніяких вигадувати не треба. Красота! Це я і про тіло, і про методи його «корректіровочкі».