Дієта для набору ваги | Харчування, щоб набрати вагу

Дієта для набору ваги | Харчування, щоб набрати вагу Харчування для набору ваги Дієта для набору ваги

Для того, щоб погладшати, необхідно налагодити харчування для набору ваги .

Вам потрібно кожен день споживати калорій більше, ніж ви спалюєте своєї фізичною активністю. Почніть з підрахунку калорій, щоб визначити загальна їх кількість.

Для цього почніть вести харчовий щоденник, щоб протягом тижня визначити, скільки калорій ви зазвичай з’їдаєте в день.

Додайте, принаймні, 500 додаткових калорій на день, щоб набрати вагу здоровим способом і повільно, приблизно 0,5 кг на тиждень.

Прийнято вважати, що щоденне споживання кількості калорій приблизно в 33 рази більше вашої ваги. Отже, якщо ви важите 60 кг, то споживання калорій буде близько 1980 калорій в день (60х33 = 1980). Щоб набрати вагу, необхідно збільшити щоденне споживання калорій, для початку, до 45-48 разів вашої ваги. Тобто вийде, що при вазі 60 кг Ваша дієта для набору ваги щодня повинна містити 2700 калорій (60х45 = 2700)

Що потрібно, щоб набрати вагу Збільште розмір порції при кожному прийомі їжі, щоб набрати вагу. Їжте, принаймні, три рази на день, плюс кілька калорійних перекусів між. Додайте здорові вуглеводи, білки і ненасичені жири в раціон. Це такі продукти, як оливкове масло, арахісове масло, мед і пшениця. Підвищіть споживання крохмалю і хліба з цілісного зерна. Люди, що споживають ці продукти, легше товстіють. Можна збільшити силові тренування. М’язи важать більше, і тим самим Ви збільшите свою масу на кілька кілограм. Насолоджуйтесь десертами з полнял інгредієнтами: молоко, транс-жири, маргарин або рослинні масла. Уникайте насичених жирів, які можуть викликати проблеми зі здоров’ям. Пийте дієтичні добавки між прийомами їжі, щоб допомогти вам набрати вагу. Купуйте калорійні соки такі, як виноградний, яблучний, журавлинний і ананасовий. У рецептах супів і каш замініть воду молоком. Коли будете пити молоко, додайте в нього сухого молока (до 1% обсягу), щоб підвищити калорії і вміст білка. Де б Ви не були, завжди тримайте під рукою горіхи, насіння або родзинки, це допоможе вам набрати вагу. Не ходіть більше 2 або 3 годин без їжі, перекушуйте небудь.

Також:

  • арахісове масло чи можна набрати вагу
  • дієти на кожен день щоб набрати вагу
  • раціональне харчування щоб погладшати