Дієта для м’язової маси –

Дієта для м’язової маси – Дієта для м’язової маси

Дієта для м’язової маси – це принцип харчування для росту м’язів. Крім посилених тренувань необхідно правильно харчуватися. Якщо ви регулярно тренуєтеся, але при цьому харчуєтеся через раз і не збалансовано, то ви не тільки не отримаєте ефект росту м’язів, а й угробите своє здоров’я. Якщо ж в харчуванні є правильна калорійність і необхідна харчова цінність продуктів, то вас чекає успіх.

Дієта для набору м’язової маси увазі собою позитивний баланс калорій, тобто, ви повинні “з’їдати” більше калорій, ніж витрачає ваш організм. Для того, щоб росла м’язова маса, а не жир на проблемних місцях, потрібно, щоб зайві калорії потрапляли в організм у вигляді амінокислот і білка. При дотриманні дієти для м’язової маси необхідно виключити з раціону продукти, багаті простими вуглеводами. До вуглеводної їжі варто поставитися з особливою обережністю. Виключіть солодку газовану воду, кондитерські вироби, велике споживання солодких фруктів. Ретельно вибирайте спортивні енергетики.

Не варто помилятися в тому, що ви здатні отримувати м’язову масу, знижуючи при цьому відсоток жиру в організмі. Таке можливо тільки при вживанні анаболизирующих і жиросжигающих засобів, які заборонені, так як не є дозволеними допінгами або потужними лікарськими засобами.

Через те, що організм під час набору м’язової маси сильно схильний потужним фізичним навантаженням, його потреба у вітамінах і мінеральних речовинах сильно збільшується, тому, дотримуючись дієти для м’язів, не відмовляйтеся від додаткового прийому полівітамінів і добавок.

Обов’язково допомагайте організму будувати м’язи за рахунок анаболизирующих, але нестероїдних засобів (креатин і глютамін). Підвищіть дози споживаної клітковини, протеїну і натуральних карбогідратів, які ви отримаєте зі свіжих фруктів і овочів, різних каш, грубого борошна, м’яса, птиці, риби, сиру та яєць.

Головне при дієті для м’язів – харчуватися невеликими порціями, але часто. Це потрібно для того, щоб уникнути ситуації, коли певна кількість з’їдених протеїнів перевариться і асимілюється, а інше відкладеться в жири тіла. 5-6 порцій на день – оптимальний варіант. Зробіть 3-4 прийоми звичайної їжі, а інші повинні бути з доповненням енергетичних і протеїнових коктейлів між прийомами їжі і перед сном.

При дієті для м’язової маси в день, коли ви тренуєтеся, після даної організму навантаження має бути 2 послетренировочних прийому їжі (через 1 і 3 години після навантаження), які складуть 40-45% всього обсягу споживаної їжі. Решта 55% повинні рівномірно розподілитися на решту 4 прийоми.

У ті дні, коли ви не тренуєтеся, розділіть сукупність продуктів на 6 рівних за обсягом частин.

Перші результати дієти для росту м’язів ви отримаєте тоді, коли збільшите обсяг споживаної збалансованої їжі, після чого з’явиться прогрес в силі і масі, при цьому окружність талії збережеться.

Перш ніж сісти на дієту “ Дієта для м’язової маси “, порадьтеся з лікарем!