Дієта для лікування алкоголізму

Дієта для лікування алкоголізму Дієта для лікування алкоголізму

Вчені з’ясували. що неправильне харчування – одна з головних причин, що сприяють розвитку алкоголізму. Вчені зробили висновок: безконтрольне пияцтво це, можливо, наслідок порушення обміну речовин, для лікування якого можна використовувати дієту.

шоколаду,

газованої (по тип у кока-кола),

відбувається розвитку е функціональної гіпоглікемії (низького рівня цукру в крові), через що у людини виникає бажання випити алкогольні напої, випити кави, покурити, з’їсти щось солодке. При зміні даного стану, тобто видалення даних продуктів з раціону, людина відчує себе краще.

Для того, щоб алкоголік прийняв рішення кинути пити, треба провести зміну хімічного баланс а в організмі.

Часто, для зміни хімічного балансу в організмі доводиться вдаватися до а лкогольной детоксикації. Це комплекс заходів з виведення токсичних речовин з організму для полегшення симптомів алкогольної абстиненції, нормалізації роботи внутрішніх органів, заповненню крапельницями дефіциту вітамінів, мінералів, підготовки людини до подальшого лікування та реабілітації.

Цікавий факт: у алкоголіка порушений метаболізм вуглеводів, гормональний баланс, вони мають дисфункцію печінки, у них є алергічна реакція на продукти з пшеничного борошна, також є функціональні порушення в мозку, присутній різко е порушення вмісту я і засвоєння я певних вітамінів, мінералів.

При такому стані допомагає поєднання дієтотерапії та мегавітамінов терапії (під контролем лікаря) – прийому алкоголіком м нікотинової кислоти (вітаміну В) – від чотирьох до двадцяти тричі на день після їжі і на ніч. Також, алкоголік повинен отримувати один г рамм вітаміну С в день, а також 200 мг вітаміну Е 4 рази на день, п’ятдесят міліграмів піридоксину.

Це лікування повинно поєднуватися з лікуванням у психотерапевта, фізіологічним лікуванням. а також, бажано, бесідами зі священиком.

Одночасно, необхідно виправляти низький рівень цукру в крові.

Також, необхідно кинути палити, інакше не буде засвоюватися вітамін С, що затримає одужання алкоголік а.