Дієта для домогосподарок. Нові ефективні дієти

Дієта для домогосподарок. Нові ефективні дієти. Дієта для домогосподарок

Найпопулярнішою серед жінок, які є домогосподарками, стала бразильська дієта. Перевага даної дієти полягає в тому, що продукти, що входять до її меню можуть бути куплені в будь-якому продуктовому магазині. За вашим бажанням може бути вибраний один з двох варіантом даної системи харчування.

Тривалість першого варіанта становить близько 14 днів, другий – 4 дні. Як правило, бажаючі схуднути з максимальним ефектом вибирають другий варіант. За цей час можна позбутися як мінімум від чотирьох кілограмів зайвої ваги.

Бажаючи продовжити дану дієту, ви повинні знати про необхідність перерви. Під час самої дієти слід пити воду у великій кількості, також рекомендується додатково вживати вітамін С.

Бразильська дієта чудово підходить тим, хто потребує відносно короткий період позбутися непотрібних 4-5 кілограмів. Дієта належить до жорстких дієт, але при цьому вона не забороняє вживати яйця і м’ясо нежирних сортів.

З метою досягнення максимального ефекту не слід замінювати приписані для дієти продукти на інші. Також не потрібно збільшити то кількість порції, яке передбачено для вживання, не можна міняти, наприклад сніданок і вечерю. Бразильська дієта виключає вживання практично всіх тих інгредієнтів, які здатні порушити апетит. Вживання гострих приправ, копченостей і різних прянощів слід обмежити.

Особливу увагу вам необхідно приділити вживання таких продуктів як різні овочі / фрукти, овочеві супи, зелень. Почуття апетиту можна приглушити, випивши один стакан мінеральної, але при цьому негазованої води, дозволяється випити натуральний сік з фруктів або овочів. Перш ніж приступити до прийому їжі слід за 15 хвилин до цього випити один стакан соку, подібний прийом здатний лише принести користь для худне організму.

Для того щоб вам легше можна було зрозуміти як буде будуватися ваше харчування під час бразильської дієти ви повинні вивчити пропоноване меню.

День 1, 2: три яйця, зварені круто, чашка кави, 1 яблуко

День 3: під час сніданку слід з’їсти 2 яйця, під час обіду невеликий шматок яловичини (не більше 50 гр.) + шпинат, під час вечері – 1 яйце + шпинат.

День 4: на сніданок слід з’їсти одне яйце, на обід – відварену рибу + помідор, на вечерю – чашка кави + 2 яйця.

День 5: на сніданок потрібно випити чашку кави і з’їсти 1 яйце, під час обіду – помідор + 2 яйця, на вечерю – рибу, яка повинна бути пожежі на решітці для того, щоб вона була нежирної + овочі з додаванням оцту.

День 6: на сніданок випити чашку кави і з’їсти 1 яйце, на обід – огірок + невеликий шматок яловичини, на вечерю – помідор + телятина, яка повинна бути пожежі без використання жиру + чашка кави.

День 7: на сніданок – чашка кави + 1 яйце, на обід Ѕ курчати, який також має бути Пожежа без використання жиру + овочі, на вечерю – яблуко + частина, що залишилася курчати + чашка кави.

Дієта може бути повторена і більше того вона рекомендується для повторення з метою закріплення отриманого результату. Після закінчення дієти повинно пройти не менше семи днів, перш ніж ви її повторіть.

Про плюси і мінуси бразильської дієти існує безліч суперечок, але, незважаючи на це вона знаходить своїх шанувальників, які обрали цю дієту в якості ведучої методики для схуднення саме для себе.

Людям, які мають проблеми з шлунково-кишковим трактом і іншими захворюваннями хронічного характеру не слід вдаватися до бразильської дієті.

Якщо все ж дуже хочеться вдатися саме до даної методики для схуднення потрібно обов’язково звернутися за консультацією до фахівця, який дасть всі необхідні рекомендації щодо вашого вибору.

Нові дієти

Це саме те, що Ви шукали

самої, популярної, серед, жінок, які, є, домогосподарками, стала, бразильська, дієта, вашому, бажанням, може, бути, обраний, один, з, двох, варіантом, даної, системи, харчування,