Дієта для чоловіка, або Як правильно налаштуватися на схуднення? | Правильне харчування | Здоров’я | Аргументи і Факти

Дієта для чоловіка, або Як правильно налаштуватися на схуднення? | Правильне харчування | Здоров’я | Аргументи і Факти Дієта для чоловіка, або Як правильно налаштуватися на схуднення?

Моя мета: схуднути на дванадцять кіло. Чому саме на дванадцять? Добре, звичайно, якщо я хоча б повернуся до своєї багаторічної показником: шістдесят вісім. Але якось не дуже спортивно – прагнути до рубежу, на якому вже був.

Все одно як Олена Ісинбаєва поставить своєю метою знову взяти п’ять метрів. (Гарне порівняння, чи не так? Головне, скромне.) Треба йти далі, вперед, долати себе. Отже, нехай моєю метою буде шістдесят шість кіло. Хороша, округла така, що запам’ятовується цифра.

Для початку треба згадати принципи, що я сповідував протягом п’ятнадцяти років. Плюс – здорові поради Катерини Мірімановой взяти до уваги.

Отже, мій принцип здорового харчування:

Поменше калорій, мужики.

знаєте, ми ж так влаштовані, що черево реагує не на ЯКІСТЬ їжі, а на її КІЛЬКІСТЬ. Іншими словами, можна набити живіт свининою. А можна – капустою з морквою. Результат, з точки зору фізіології, буде однаковий: відчуття ситості. А в результаті – свинина посприяє зростанню «соцнакопичення». Овочі – навпроти.

Звідси – наступний принцип:

Давайте стежити за калорійністю.

Кількість калорій на кожній упаковці будь-якого продукту написано. Так нині за законом належить. Ну, і давайте поглядати, для початку, на обкладинку, перш ніж вміст з’їсти. І всі речі, де кілокалорій цих нещасних менше ста (на сто грамів продукту) – є дозволяється стільки, скільки душа забажає. Коли їх – від ста до двохсот, можна приймати продукт, але в обмежених кількостях. А якщо більше двохсот – жувати такі страви тільки зовсім по чуть-чуть і в особливо рідкісних випадках.

Таким чином, до числа дозволеної провізії можна віднести наступні продукти: ВСЕ овочі (включаючи варену картоплю) і ВСЕ фрукти. А також нежирні йогурт, молоко, кефір, ряжанку, сир. І нежирна риба (тріска, лящ, судак, оселедець, окунь, навага, минтай, короп. Ну, і тому подібні створення із зябрами – зрозуміло, не смажені, а варені або на пару). І всілякі морські гади: кальмари, раки, креветки…

До умовно-придатним я відношу продукти з нижчого списку (плюс – дивіться таблиці калорійності): телятина, яловичина, індичка, курятина, мова, кролятина, печінка й інші субпродукти… Нежирна риба смажена. Жирна риба, типу лососини, приготована без масла. Рибні консерви у власному соку.

А до заборонених і практично недозволеним я відношу все інше: макарони і каші, жирну свинину і ковбасу, баранину і майонез, пряники і пампушки, хліб і тістечка…

того ж у подібного поділу є дуже хороша властивість: список заборонених, напівзаборонених і зовсім нікчемних наїдків чудесним чином практично збігається з антіхолестеріновой дієтою. Нагадувати, що саме надлишок холестерину в крові – основний чинник, що призводить до інфарктів і інсультів? А серцеві захворювання, у свою чергу, – головна причина смертності в розвинених країнах? І антихолестеринова дієта – наймогутніший спосіб профілактики судинних захворювань, і бла-бла-бла? Ех, всі про це знають – але мало хто втілює в життя. Як же, як же! «Ну, не можу я жити без смаженої свинини з картоплею! Мужик я чи хто?! » Мужик, звичайно, мужик. Ось тільки НЕ ЖИТИ зовсім – куди страшніше, ніж жити без картоплі з салом. А довести своє мужчінство краще довгої і плідної життям, ніж овочевим існуванням, коли тебе, боронь боже, розіб’є параліч… Тому я намагаюся сповідувати просте правило: Їж буряк і вінегрет – проживеш до сотні років!

речі кажучи: нещодавно я зробив загальний аналіз крові – а негайно після того, як отримав його результати, відправився в довколишню кондитерську і, в нагороду собі, з’їв найкрасивіше і солодке тістечко. Тому як аналіз виявив у мене нормальний рівень «поганого» холестерину і нормальний рівень цукру. Те, що обидва показники в порядку – заслуга, і я вважаю, і лікарі згодні – тільки і виключно завдяки моїм принципам схуднення.

Що ж, розмова про інших наріжних камінцях моєї дієти – попереду. Пора діяти. І для початку – оглушити організм розвантажувальним днем. Щоб тіло зрозуміло: жартів з ним жартувати не будуть. Його господар налаштований більш ніж серйозно. До речі, розвантажувальний день – справа досить просте і не болісне. Навпаки, я, наприклад, до вечора певне натхнення відчуваю. Як Хлестаков проказував, легкість у думках незвичайна… А рецепт «розвантаження» простий: у день півкіло нежирного сиру, кіло фруктів (я, наприклад, вибираю груші) і мінералки від пуза.

Ми дякуємо видавництво «Ексмо» за наданий уривок з книги Катерини Мірімановой та Ганни та Сергія Литвинових «ХТО ВБИВ кілограми? РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ СХУДНЕННЯ ».

Також:

  • антихолестеринова дієта
  • аргументіи і факти
  • чи можна жити без секс у мужиков