Дієта цієї весни: меню на 7 днів | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина

Дієта цієї весни: меню на 7 днів | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина Дієта цієї весни: меню на 7 днів

Фото: shutterstock. com

Шукайте відповідну дієту, щоб знизити вагу навесні? У нас є така! Причому не заїжджена, копійований від сайту до сайту, а нова, модна і дуже ефективна. Пропонуємо повне меню на 7 днів.

Минув той час, коли жінки худнули, не піклуючись про наслідки дієт. Зараз модно позбавлятися від зайвих кілограмів не просто без шкоди для здоров’я, а на благо йому.

Ми пропонуємо вам дієту, відповідну останньому тренду в області зниження ваги. Вона дозволяє нормалізувати рівень цукру в крові (як, наприклад, модна в США The Sugar Smart Diet), позбутися зайвих кілограмів і запорів і навіть помолодшати! Це не жарт: зв’язок між появою зморшок і вживанням легких вуглеводів науково доведена.

День 5

    Сніданок: 1 яйце, зварити круто, 2 скибочки огірка, хлібець, чай або кава Другий сніданок: 1 яблуко солодких сортів, чай трав’яний. Обід: легкий овочевий суп, 100 г гречки (скропити маслом) і 150 г нежирного м’яса (зварити або запекти), шматок огірка. Полудник: 3 чорносливу, чай трав’яний. Вечеря: 100 г вареної кольорової капусти або зеленої квасолі, 150 г нежирного сиру 1,8-2% жирності, хлібець На ніч: 200 мл біокефіру 1%-ної жирності з 2 ч. л. висівок

День 6

    Сніданок: тарілка вівсяної каші, звареної з 30 г геркулесу, і склянка знежиреного молока або на воді з додаванням 3 ст. л. натурального йогурту, 25 г пісного м’яса, кави або чорний чай Другий сніданок: яблуко або груша, чай трав’яний. Обід: легкий овочевий суп, 150 г курячої грудки. 1 хлібець, салат (30 г листового салату, 1/3 огірка, 2 ст. л. йогурту). Полудник: 25 г чорносливу, чай трав’яний. Вечеря: овочі відварні (50 г моркви і 50 г броколі), 150 г сиру 1,8-2%-ної жирності, 1 хлібець. На ніч: 200 мл біокефіру 1%-ної жирності з 2 ч. л. висівок

День 7

    Сніданок: йогурт 1,8-2%-ної жирності, 3 шт. чорносливу, кава або чай з молоком 1,5%-ної жирності Другий сніданок: яблуко, чай трав’яний. Обід: легкий овочевий суп, 100 г гречки, скропити олією, 150 г курячої грудки, листя салату. Полудник: 150 г натертої моркви з 2 волоськими горіхами, чай трав’яний. Вечеря: 100 г вареної брокколі і шматок огірка, 150 г сиру 1,8-2% жирності, хлібець На ніч: 200 мл біокефіру 1%-ної жирності з 2 ч. л. висівок

Думка дієтолога

Олена Тихомирова, член Національної асоціації дієтологів і нутриціології Росії, лікар-дієтолог «СМ-клініки» :

«Даний раціон харчування можна назвати ідеальним для тих, що худнуть. Дієтою (в поширеному, а не первинному сенсі цього слова) назвати його язик не повертається, так як це дійсно грамотно складена система живлення з адекватною кількістю білків, жирів і складних вуглеводів.

Слідуючи цій дієті, ви не будете відчувати голоду. До того ж за рахунок вмісту складних вуглеводів вона дозволяє добре працювати голові, так як мозок, як відомо, харчується тільки вуглеводами.

До того ж у ній є солодощі – улюблені «острівці» для тих, що худнуть. І на відміну від чудо-дієт, табуируется чомусь багато продуктів харчування – фрукти, крупи, хліб, в ній є абсолютно все «представники» продуктового кошика. Самі страви прості у виконанні і не вимагають віртуозності в приготуванні, все дуже просто, економоно і доступно ».