Дієта Борменталя меню на тиждень таблиця калорійності відгуки!

Дієта Борменталя меню на тиждень таблиця калорійності відгуки! Дієта Борменталя

Цікава інформація для бажаючих схуднути неординарним способом. Дієта Борменталя меню на тиждень в якій підбирається абсолютно індивідуально, підійде тим, хто насилу відмовляється від улюблених страв. Яким чином вдається схуднути по дієті, якщо вона дозволяє залишити в меню колишні страви, дізнайтеся з матеріалу.

Меню в дієті Борменталя

Меню дієти Борменталя підбирається в основному для кожного окремого представника в клініках, які націлені на усунення зайвої ваги і ожиріння.

Лікарі не рекомендують за цим методом займатися в домашніх умовах, краще під наглядом досвідченого лікаря. Можна вивчати методику доктора Борменталя для схуднення по друкованого варіанту (книга з аналогічною назвою є у продажу). Це буде також дієво, до того ж безкоштовно для всіх бажаючих (не рахуючи витрат на книгу, яку знову ж таки можна скачати і в Інтернеті). Але основні принципи дії дієти ми описати тут зможемо для всіх, хто цікавиться.

завантаження.

Отже, меню складається індивідуально, залежно від роду занять, ступеня ожиріння, віку охочого схуднути. Головний критерій – певна кількість калорій в день. Тобто, з’ясовується, скільки потрібно калорій в день щоб схуднути даній людині, і виходячи з цієї кількості складається денне меню.

Особливості дієти

В основному для жінок кількість калорій в день не перевищує показник в200 (іноді 1000), якщо немає інших рекомендацій дієтологів. Продукти можна вживати будь-які при дієті, головне знадобиться таблиця калорійності різних їх видів і вираховування калорій в день, які ви маєте право вжити.

Принцип дії дієти і те, що вона дозволяє схуднути легко заснований на легкості застосування дієти з психологічного боку. Адже під час неї нічого не забороняється. Складайте меню з чого хочете – тільки не перевищуйте дозволений бар’єр калорій в день.

Звичайно, список корисних страв рекомендується до вживання під час дієти, але до нього худне і так з часом прийде, коли помітить, що улюблених жирних і солодких страв з’їсти він може зовсім маленькі порції в день, а корисних овочів, фруктів, зелені, пісного м’яса, нежирних молочних виробів набагато більше. І швидше за все, зробить з часом ставку на більш корисну їжу і відчуття ситості від неї протягом усього дня.

Також система за методом доктора Борменталя рекомендує ввечері їсти останній раз за 3-4 години до сну. Требуется випивання чистої води протягом дня до півтора літра.

Навіть після того, як час, відведений знову ж строго індивідуально, на дієту закінчиться, дієтолог обов’язково порадить вам не повертатися до колишніх обсягів харчування висококалорійними продуктами і не підвищувати бар’єр калорійності на добу більше ніж 1600 ккал.

Результати після дієти Борменталя

Залежно від складності стану пацієнта дієта за методом Борменталя рекомендується на тривалий термін, починаючи від місяця. Можливо, й довше. Протягом цього періоду пацієнтам надається психологічна допомога. рекомендуються додаткові дихальні системи на схуднення.

Зазвичай образ харчування за методом доктора призводить будь-яку вагу в норму. А терміни по досягненню такого результату у кожного знову ж індивідуальні.

Відгуки про дієту

В інтернеті можна прочитати відгуки про дієту Борменталя. Хтось керувався лише книгою і не став звертатися до фахівцем з питаннями, а хтось рішуче худнув в клініці або амбулаторно, на дому, відвідуючи клініку тільки для подальших рекомендацій та перевірки ваги.

Потрібно віддати належне, говорять відгуки, що система низькокалорійного харчування працює і поступово знижує вагу до норми. а тому право на існування такий метод, звичайно ж має.

Дивовижних результатів!

Відео: Доктор Борменталь – Як потрібно їсти гречку, що б худнути