Дієта без стресу | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина

Дієта без стресу | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина Дієта без стресу

Хочете назавжди попрощатися із зайвою вагою, але при одній тільки думці про дієти псується настрій? Забудьте про порожньому шлунку і стресі – тепер для зниження ваги не потрібно голодувати!

Можна стати стрункою з легкістю і комфортом!

Протест проти голодовок

Втомилися сидіти на строгих дієтах, а кілограми не йдуть? Останні віяння науки про харчування категорично не рекомендують голодувати або використовувати монодієти (на гречці, на кефірі, на огірках) для зниження ваги.

Скинуті таким способом кілограми підуть ненадовго – від постійного відчуття голоду зростає нервову напругу, і рано чи пізно може відбутися зрив, який приведе до ще більшого набору ваги.

Якщо кидатися в крайності від голодовок до заїдання стресу, це може негативно вплинути і на обмін речовин, і все з’їдене стане відкладатися про запас.

В дієтології навіть є спеціальний термін, який позначає цей процес, – ефект гойдалок.

Ми їмо, а вага йде

Якщо мрієте про струнку фігуру – більше не треба страждати від голоду і викидати з дому всю їжу, щоб не відчувати спокуси. У дієтологів є відмінне рішення – збалансоване харчування!

Головний принцип – включати в свій раціон продукти, у складі яких є всі найважливіші для організму речовини: білки, вуглеводи, клітковина, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни і мінерали. Такі продукти називають функціональними. Дієта на їх основі – дуже популярний напрям в сучасній дієтології.

Протеїнові коктейлі, батончики, білково-вуглеводні суміші – всі вони допомагають організму підтримувати баланс необхідних речовин, при цьому низькокалорійні і забезпечують відчуття ситості на кілька годин. Звичайно, це сприятливо позначається на фігурі!

Швидко і зручно

Навіть якщо колись приготувати собі корисну їжу, ви завжди можете змішати в блендері протеїновий коктейль. Це займе не більше двох хвилин! Такі коктейлі – «Їжа в стакані», яка легко і швидко готується, а також зберігає почуття ситості і дозволяє не відчувати голоду протягом декількох годин.

А головне – якщо замінювати коктейлем один із прийомів їжі, зайві кілограми підуть і не повернуться. Наприклад, протеїновий коктейль «Формула 1» від компанії Herbalife містить всього 200 ккал (при приготуванні з 250 г молока жирністю 1,5%) і цілих 17 г протеїну (білка), який дозволяє довгий час не відчувати почуття голоду, зберігаючи почуття ситості.

А клітковина і збалансований комплекс вітамінів і мінералів забезпечують необхідне надходження поживних речовин в організм. Протеїнові коктейлі – це швидко, легко, зручно і смачно!

Доведено вченими

Результативність дієт на основі функціональних продуктів доведена провідними експертами в галузі харчування. Наприклад, ефективність протеїнового коктейлю «Формула 1» від Herbalife підтвердили цілих 4 дослідження від експертних організацій у галузі дієтології та нутриціології в різних країнах: США (Каліфорнійський університет), Німеччини (Університет Ульма), Південній Кореї (Національний університет Сеула) і Росії (клініка Інституту харчування РАМН).

Клінічне дослідження, проведене на базі клініки Інституту харчування РАМН, довело, що програми зниження ваги з використанням протеїнового коктейлю «Формула 1» і протеїнової суміші «Формула 3» в порівнянні зі стандартною низькокалорійною дієтою більш ефективні для зниження жирової маси тіла, скорочення охоплення талії, а також забезпечують більш комфортний процес позбавлення від зайвих кілограмів: насичення і відсутність почуття голоду. А ще ці продукти схвалені Національною асоціацією дієтологів і нутриціології!

Так що геть голодування, адже є комфортний і легкий спосіб назавжди позбутися зайвої ваги і підтримувати ідеальну фігуру. Знижувати вагу можна у хорошому самопочутті і відмінному настрої!

Телефон гарячої лінії 8800200 74 74