Дієта 5 столових ложок / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Дієта 5 столових ложок / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Дієта 5 столових ложок

Дієта 5 столових ложок – збалансована система харчування, процес схуднення на якій відбувається завдяки чіткому обмеження кількості їжі, що з’їдається за один прийом.

Дієта 5 столових ложок – методика, що провокує посилене зниження ваги, а також зменшення обсягу шлунка.

5 столових ложок – правильне схуднення.

Чому дієту 5 столових ложок називають не інакше, як дієту для правильного схуднення. 5 столових ложок – саме стільки за своїм обсягом повинна мати порція, що провокує зниження зайвої ваги. Даний обсяг був встановлений Європейської диетологического Асоціацією (European Federation of the Associations of Dietitians) на XIII міжнародному конгресі дієтологів.

Як показують останні дослідження НДІ харчування РАМН, найбільш ефективна та методика харчування. що має на увазі не обмеження виду їжі, а зменшення її кількості, що надходить в шлунок за один раз.

За статистикою, до 90% людей, хворих на ожиріння, мають шлунок, порівнянний за розміром з шлунком великих рогатих тварин. За даними гастроентерологів Росії за 2010-ий рік, збільшена місткість цього органу травлення характерна практично для всіх людей, що мають зайву вагу. Зазначена патологія викликана розтягнутими м’язовими стінками шлунка, який, у здоровому вигляді, не повинен перевищувати розмірів людського кулака. У зв’язку даної фізіологією і був прийнятий ідеальний розмір порції, стимулюючий зменшення жирової маси, а саме 5 повних столових ложок.

Цієї кількості їжі (5 ложок) цілком достатньо, щоб втамувати Ваш голод і поповнити енергетичні запаси організму. До всього іншого, отримуючи разову дозу їжі, що не перевищує за масою 5 столових ложок, Ваш шлунок поступово почне ужиматься. Фактично цей процес можна порівняти з тим, як «сідати» вовняний одяг після прання або як зменшується повітряна куля, коли з нього випускають повітря.

5 ложок або 150 грамів їжі – саме така порція допомагає організму худнути.

Дієта 5 ложок – стійкий результат

Будь-який процес схуднення буде марним, якщо за той час, який Ви проведете на дієті, розмір Вашого шлунка залишиться тим же, що й «20 кілограмів» назад. Адже, згідно своїм природним потребам, закладеним генетично, організм не може постійно вживати продукти тільки вуглеводного, або тільки білкового походження. Тому, закінчивши ту чи іншу дієту, Ви повертаєтеся до звичного раціону і улюбленим продуктам, а з часом і до свого минулого вазі. Адже все життя харчуватися несмачною їжею, рекомендованої черговий дієтою. Ви не станете, чи не так?

Саме тому так рідко виявляються дієвими фруктові або овочеві дієти – навіть якщо Ви з’їсте 10 яблук за один раз, шлунок розтягнеться також, як якщо б Ви з’їли кілька шматків жирної свинини. Звичайно, яблука менш калорійні, ніж м’ясо, тому за тиждень на такій дієті Ви схуднете. Але, згодом, завдяки підвищеному апетиту і великому обсягу шлунка, дуже швидко наберете втрачені кілограми.

Як і будь-яка методика схуднення, що пропонує правильне і, головне, довгострокове схуднення. дієта 5 столових ложок змінює фізіологію травлення, зменшуючи розтягнутий їжею шлунок до його природних розмірів. Як результат – у худне нормалізується апетит, голод не відчувається так гостро і часто, а невелика кількість їжі зберігає почуття ситості протягом 5-6-ти годин.

Стійкий результат дієти 5 ложок обгрунтований природним зменшенням обсягу шлунка.

По суті, дієта 5 ложок повертає процеси травлення до їх здоровою і правильній роботі. А значить, скільки б часу не минуло після завершення режиму дієти, знову набрані кілограми Вас не потурбують. Наскільки б Ви не є схудли на дієті 5 ложок, на 5, 10 або 20 кілограмів, Ваша вага залишиться низьким і після виходу з даної методики схуднення.

Також:

  • Діета 5ложок
  • диета 5 столових ложок відгуки
  • меню диети 5 столових ложек